Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. Twoim zdaniem jakich tekstów brakuje na platformie albo której tematyce poświęciliśmy zbyt mało przestrzeni wydawniczej? 📚 Czekamy na sugestie, które pozwolą nam rozwijać ForumPsychiatryczne.pl. 🩺💡 Dużo zdrowia! Redakcja 😊
1 komentarz
ostatni 4 dni temu  
U mnie cały czas rock na Spotify.
8 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
24 komentarz
ostatni 10 dni temu  
Szukam, fajnego, w miarę moderowanego forum. Natomiast nie rozumię dlaczego wiele postów ludzi tutaj jest blokowana, czyli jest nie widzoczna . Mimo iż większość tych postów nie łamie absolutnie niczego, co było by złe. Można prosić o wyjaśnienie ? No chyba że sami piszący, chcą ich zablokowania... No ale jakieś słowa wyjaśnienia, działania forum. By sie przydały.
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Czytam różne książki. Literaturę polską i światową, psychologiczną i nie tylko. Obecnie od jesieni czytam "W poszukiwaniu straconego czasu" i uważam, że jest to dobra książka ale domyślam się, że niektórych może trochę nużyć jej długość (7 tomów). Mi to nie przeszkadza, mocno się wciągnęłam w treść i ogólnie mi się podoba. Poza tym sięgam do różnych innych książek. Czasem, nawet latem, wracam do "Opowieści wigilijnej", bo bardzo lubię tę książkę.
55 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Dzień dobry, Na tym portalu edycja jest trudna. Gdy wpisuje się jakiś temat lub wątek to łatwo go napisać. Natomiast podczas edytowania pojawiają się fragmenty kodu html. Sądzę, że to raczej problem tego portalu, że podczas edycji pojawiają się fragmenty kodu HTML i że dobrze by było to poprawić, by portal mógł sprawnie funkcjonować. Pozdrawiam, M.
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, medycyny i zdrowego stylu życia. To miejsce, gdzie eksperci i pasjonaci branży dzielą się wiedzą i doświadczeniem. 🏥💊 Aby uczcić tę okazję, organizujemy konkurs o jesiennej chandrze! 🍂😔 Jak wziąć udział? To proste: 👉 Polub stronę Medforum.pl! na Facebooku 👉 Dodaj pod postem konkursowym w formie komentarza przepis na to, jak skutecznie radzić sobie z jesiennym przybiciem. 👉 Polub post konkursowy Nagrody? Oczywiście! 🎁 Uczestnicy, którzy spełnią powyższe warunki i udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzymają zestaw kosmetyków Tołpa Dermo Face. Konkurs trwa do 14.12.2023 r. Jesień może być magiczną porą roku, a my chcemy razem z Wami odkrywać jej uroki. Dołącz do nas i podziel się swoimi sposobami na walkę z chandrą! Dowiedz się więcej na stronie FB Medforum.pl!, a także w regulaminie i weź udział w konkursie! 💪🍂 Więcej informacji znajdziesz na: https://medforum.pl/wiadomosc/konkurs-odpowiedz-na-pytanie-jak-walczysz-z-jesienna-chandra-i-zgarnij-nagrody/30950
1 komentarz
ostatni 1 dzień temu  
Reklama:
Reklama: