REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Naturalny antydepresant - https://tonzes.com/restilen.htm Bardzo dobry , kupiłam już drugą porcję, po miesiącu stosowania poprawiło mi się samopoczucie , lepiej sypiam, rano budzę się wypoczęta.
31 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
Trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam
4 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
Masz toksyczną matkę. Super, że partner jest wspierający. <3 Z mojej perspektywy (jako kogoś kto nie ma osiągnięć a ma wsparcie, bo mama mnie chwaliła za nic, nawet za zwykły zdany egzamin, który wcale nie wyniósł mnie ponad przeciętność :D) muszę przyznać, że masz WIELKIE osiągnięcia. Jak na 18-latkę własna firma to jest objaw świetnej zaradności i ogarnięcia! Wielkie brawa! Możliwe, że matka nie pochwali Cię nigdy, niezależnie od tego jakie fikołki i akrobacje wykonasz - nigdy. Może to zawiść nieuświadomiona? Nie wiadomo ale spróbuj się od niej emocjonalnie odłączyć i odebrać jej moc, odebrać jej wpływ na Twoją samoocenę. Nie pozwól się wartościować. Masz faceta, który Cię ceni więc jego słowa bierz pod uwagę. I to, że aktualnie masz długi to nie jest żaden definitywny koniec, lecz ETAP. Dziś masz ale z nch wyjdziesz. Na spokojnie. Wg mnie jesteś WYGRYWEM. :)
5 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
Hej ulka135 witamy Cię w naszej rodzinie forumowej, choć nie wiem czy to dobre, najlepiej by było jakbyśmy wszyscy byli zdrowi hehe :D a co Twojego podjęcia leczenia to lepiej późno niż wcale, choć po czasie myślę, że te leczenie trzeba podejmować jak najszybciej, bo te choroby potrafią płynnie przechodzić jedna w drugą i czasami może być ciężko by opanować to bez konieczności leczenie w szpitalu..jednak cieszę się, że Tobie się to udało i emanujesz tak pozytywnym podejściem co do Twojego dalszego życia :D a co do CBD to nawet potrafi wywołać psychozę, więc tak jak pisze Imbyf byłbym ostrożny w polecaniu.. Olejku czy Konopi CBD.. no i dziel się Ulu swoimi doświadczeniami tutaj, nie jednemu/jednej możesz wlać w serduszko :D Pozdrawiam Wszystkich, trzymajmy się razem, nie obrażajmy, szanujmy, jesteśmy Gladiatorami życia :D jeszcze raz Pozdrawiam ! :D
4 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
Na dzisiejszym poziomie medycyny nadciśnienie to nie jest straszna choroba. Sprowadza się do brania małej tabletki raz dziennie i w żaden sposób nie będzie to wpływać na życie. To co nazywasz otępieniem raczej nim nie jest. Kiedy zaczęłam chorować na depresję też miałam wrażenie że mój mózg nie pracuje prawidłowo. Zapominałam wiele rzeczy, nie mogłam się na niczym skupić, kiedy czytałam coś lub oglądałam treści jakby do mnie nie docierały czytałam jedno zdanie po kilka razy żeby zrozumieć o czym czytam. Poszłam do psychiatry, dostałam leki antydepresyjne i przeszło. Mówisz że masz w tej chwili mysli samobójcze-to minie, jest to przejściowy kryzys. Nie zrozumiałam z twojejgo wpisu czy jesteś teraz pod opieką lekarza psychiatry. W każdym razie twoje objawy wskazują na nawrót depresji. Sam z doświadczenia wiesz że są skuteczne leki i można żyć zapominając o chorobie. Powinieneś jak najszybciej skontaktować się z psychiatrą i wdrożyć odpowiednie leczenie. Wróci radość życia, prawidłową koncentracja, motywacja do nauki czy podjęcia nowej pracy.
7 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
Hej:) potrzebuję się wygadać i poradzić.ktos chętny?
209 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
Ech, może lepiej najpierw odpocząć
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
Dzien dobry.lerivonem leczę się juz około 20 lat. Choruje na depresję i bardzo źle znoszę wszystkie leki. Lerivon to bardzo dobry, stary lek. Wejście na dawkę, która ma działanie leczące jest bardzo trudne. Mozna zacząc od dawki 0,25 mg z 10 mg, następuje efekt sedacji i lepiej się śpi, ale nie od razu. Po około tygodniu mozna wchodzic na wyższe dawki. Mi bardzo źle działała dawka 0,5 bo nie było lepszego nastroju a coraz większa senność. Przy dawce 10 mg zaczyna sie lepszy nastrój i wreszcie znikają lęki. Ja na takie dawki wchodziłam około 3 tygodnie. Niestety na dawce niższej niz 10 lepiej sie spało ale nastrój do niczego. Dawka 10 mg super na nastrój ale ze spaniem problem. Sennośc która sie pojawia na poczatku leczenia znika po około 3,4 tygodniach. Trzeba to przetrzymać. Ja , poniewaz nie spałam do dawki 10 mg lerivonu, łykanego około 20 dodaję np ćwiartke lub połówke hydroksyzyny 10 mg około 22. Senność w ciagu dnia duża, ale da sie żyć. Wyższe dawki lerivonu działaja jeszce lepiej na deprechę, ale mi waliło serce za bardzo, wypadają tez włosy. Podsumowując to bardzo dobry lek, wielu osobom pomógł. Wiele lat stosowałam tylko ćwiartke lub połówkę lerivonu i żyłam.
1 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
REKLAMA:
REKLAMA: