REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Witam Anda. To wyjaśnia wcześniejszą diagnozę Chad. Teoretycznie dwa epizody bipolarne kwalifikują do Chad. Ale uważaj również aby teraz z tak długiej depresji nie wpaść w mega manię. Jak zauważysz objawy zwyżkowego nastroju powinnaś natychmiast udać się do specjalisty. Trzymaj się dzielnie (mogę cię skontaktować z gościem który też boryka się z takimi trudnościami - oczywiście jeżeli zechcesz) Pozdrawiam.
4 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
Witam Ola. Ja nic niepokojącego nie widzę w Twoim nurcie życiowym. Pośpiech i nakręcanie się bzdurnymi podpowiedziami z otoczenia nie prowadzą i nigdy nie prowadziły finalnie do pozytywnych scenariuszy. Dlatego żyj swoim życiem, masz fajne zainteresowania i zapewne jesteś inteligentną dziewczyną, która zupełnie niepotrzebnie martwi się tym że na razie nikogo nie ma. Wierz mi że to iż na razie nikogo odpowiedniego nie poznałaś na swojej drodze wcale nie świadczy że jest z Tobą coś nie tak. Wręcz przeciwnie - zdobywaj wiedzę, ucz się życia, poznawaj ludzi (nie koniecznie patrząc od razu przez pryzmat partnera na faceta, który Cię zaintryguje i spodoba Ci się jego styl bycia) Generalnie partner życiowy to ktoś, kto kształtuje Twoją osobowość i na prawdę złym doradcą jest pośpiech i słuchanie natrętnych komentarzy , czy szukanie kogoś aby ukoić własne, otoczenia obawy i wewnętrzny niepokój o przyszłość. Sztuką jest znaleźć takiego partnera, aby w życiu się wzajemnie szanować ,uzupełniać, pomagać, obdarzać się miłością i starać się rozumieć co dzieje się się w głowie naszego partnera kiedy go ranimy. Zapobiegać temu i nie dopuszczać, aby on nas krzywdził. Partnerstwo na całe życie ma sens wyłącznie w przypadku związków szczęśliwych. Pozdrawiam, trzymam kciuki za Ciebie i głęboko wierzę, że już niebawem najeździsz tego wymarzonego partnera, ale jak wcześniej powiedziałem - nic na siłę. Miłego.
2 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
Hej A ja dzisiaj razem z mamą byłam na spacerze. Chodzimy do takiego małego lasu wzdłuż rzeki. Kiedyś udało nam się spotkać tam sarny ale dzisiaj były tylko sikorki i dzięcioły. Pozdrawiam i miłego dnia oraz życia życzę.
1400 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
Orzeszku odezwij się, reszta z tego wątku proszeni są do pisania na forum .
705 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
22 dni wyjście z najcięższego stanu. Po tym czasie dawałem już radę samodzielnie jeść i pić. Również mogłem już pójść do toalety. Im cięższa depresja tym większy rezultat leczenia farmakologicznego. O remisji nie ma mowy.
4 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
W 1dnym się zgadzam człowiek niszczący innych niszczy też siebie lecz nie w takim samy stopniu i jest to błędne koło bo jego także z czasem będą oceniać inni. Jak pisał znany W.H Auden "I and the public know What all schoolchildren learn, Those to whom evil is done Do evil in return."
4 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
Mam 21 lat i czuje że w życiu nic mi nie wyszło W szkole byłam bardzo słaba w nauce. Nie jestem w stanie zdać matury bo jestem za głupia.Skończyłam technikum na prawie samych dwòjach . Egzaminu zawodowego nie zdałam.Egzamin praktyczny z prawa jazdy zdałam dopiero za 10 razem ale i tak nie jeżdże samochodem bo czuje że się do tego nie nadaje.Jesśli chodzi o prace to ją mam ale nie wiem jak długo.Mam też spory lęk w kontaktach z innymi ludźmi. Bardzo nie lubie jak się na mnie patrzą szczególnie gdy coś robie lub mòwie. Dodatkowo mam tylko 158 cm wzrost i chociaż jestem kobietą to i tak wzrost poniżej średniej do tego jestem gruba jeśli nie wierzycie to możecie sprawdzić moje zdjęcie z poprzedniego pytania .
1 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
Ja zaczęłam dopiero terapię więc jeszcze ciężko stwierdzić. Ale leki mam wciąż niedobrane (obecnie depresja w CHADzie) i idę do szpitala żeby mi to uregulowali. Dobrze jest wcześniej poczytać sobie o poszczególnych nurtach terapii, tak aby dobrać ja do naszych potrzeb. Od siebie polecam terapię online tutaj: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/centrum-psychoterapii Powinni dobrać odpowiednie sposoby leczenia.
81 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
REKLAMA:
REKLAMA: