Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Piszę pracę magisterską dotyczącą tematyki regulacji emocji i samookaleczeń. Będę wdzięczna za wzięcie udziału moim badaniu (online) - przeznaczone jest dla osób pełnoletnich i zajmuje około 15 minut. Poniżej link do badania: https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_0NfqG4OrWJFDrWm
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Dobry wieczór czy to możliwe żeby ktoś słyszał moje myśli ???:-)
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Szukałam męża 32 lata i okazało się, że odnalazłam męża Moją bratnią Duszę lecz potrzebni są także przyjaciele i rodzina aby nie być samotnym. Pozdrawiam serdecznie Mamuśka;-)
11 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Ja również odkryłam, że cierpię na tą dolegliwość parę miesięcy temu, kiedy na obozie wakacyjnym kiedy z jakiegoś powodu nagle nie umiałam odnaleźć się w rozmowie, bo wszyscy sokół mowili rzeczy ciekawe albo zabawne a ja nie umiałam. Poszłam do liceum i zaczęłam grzebać na temat w internecie aż zauważyłam że problem chyba leży konkretnie w tym że nie myślę- z natury, nigdy nie myślałam. Tak jak inni tutaj w komentarzach napisali, że ogólnie mają problemy w relacjach, nie przywiązują się do ludzi nawet rodziny, zawsze byli na ogół szczęśliwi, nie reagowali nigdy nadmiernym mysleniem w nocy itd, itd. to wszystko pokrywa się z tym, jak ja funkcjonuje od urodzenia. Próbuję właśnie więcek myśleć, za siebie odkąd sobie to uświadomiłam wszystko- mam chwike słabości kiedy znowu wracam do starego niemyślenia, ale staram się ogarnąć wtedy po prostu. Nikt wokól mnie nie rozumie, ale może dam radę jakoś się nauczyć tego jak myśleć (i zresztą mam takie same pomysły jak użytkownik powyżej- że może nauczę się tak że myśleniem będzie mi przychodzić automatycznie:) tzn naturalnie) Jeśli macie jakies sposobu jak sobie z tym radzić- proszę proszę się śmiało podzielić. Ten wątek jest dla mnie błogosławieństwem z nieba i pociechą że nie jestem sama i sobie czegoś nie ubzduralam lol nie ubzduralam, bez obaw
22 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Dodam ze tritico i nexpram pozawalaja mi normalnie funkcjonowac. Zaluje ze o kilka miesiecy za pozno zaczalem brac nexpram i ze zwlekalem ze zwiekszeniem dawki tritico.
12 komentarz
ostatni miesiąc temu  
W jakich przypadkach nie należy stosować hipnozy? Jakie są przeciwskazania, itp?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
"jednak potrafi mi czasem zarzucić np. że powinnam schudnąć bo jestem za „tłusta” i że obiecałam że pójdę na siłownię i zacznę dietę." Jeśli obiecałaś i tego nie zrobisz to myślę, że będzie to jedna z przyczyn rozpadu związku. Wiem coś o tym. Dobrze, że on Ci mówi o tym chudnięciu wprost. Ja nie potrafiłem, co było błędem. Poza tym pogadałbym z nim na te poważne tematy co Cię trapią i powiedział mu jak Ty widzisz sytuację. A jak nie chce gadać to przymuś. Tylko licz się z tym, że może wtedy pęknąć i sam zrozumie, że wcale Cię nie chce. Ale to lepiej dla Ciebie - mniej zmarnowanego czasu na kogoś kto nie jest Ciebie wart. Poza tym każdy ma inny gust i nie zawsze nasz archetyp piękna jest tym czego dokładnie potrzebujemy, resztę robi chemia. Moim zdaniem związek bez chemii z obu stron nigdy się nie uda. Będzie męczarnia, większa lub mniejsza. Chyba że komuś pasuje taki układ. Bardzo dziwne jest, że on niby mówi, że gdyby chciał ładną to by sobie taką znalazł (ŻE CO?!). Sorry, ale uważam, że facetowi jego kobieta musi się podobać, po prostu musi. Zresztą w drugą stronę też tak powinno być. Dla mnie to coś nie halo i powinna Ci się zapalić lampka ostrzegawcza. Tym bardziej uważam, że tylko bardzo szczera rozmowa może pomóc. Wóz albo przewóz. Oczywiście zawsze można spróbować popracować nad związkiem, ale to już sami będziecie wiedzieć po rozmowach, czy jest w ogóle nad czym pracować. Poza tym być w związku w który ciągle sobie coś zarzucamy? Na wuj się męczyć?
3 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Bez pomocy specjalisty się nie obędzie, zgłoście się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego.
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: