Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mój mąż lunatykował kiedyś, lata do tyłu ;) Potem mu to minęło
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Szukam psychologa/psychoterapeuty w Krakowie ktory pomoze mi w relacji z toksyczna osoba, jestesmy w rakcie rozwodu ,mamy dzieci , od 18 miesiecy dostaje codziennie wiadomosci od tej osoby z totalnym wurzutem sciekow na moja osobe, poniewaz musimy byc w kontackie ze wzgledu na dzieci potrzebuje kogos kto pomoze mi w komunikacji z taka osoba i jak sobie z tym radzic. Szukam terapeuty ktory ma doswiadczenie w takich relacjach, mam za soba rok terpaii ale postanowilismy wspolnie z terapueta ze w juz wiecej nie osiagniemy wspolnie i czas na zmiane,
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Dobry wieczór czy to możliwe żeby ktoś słyszał moje myśli ???:-)
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Hej odezwij się zablokowali mi konto musiałem założyć nowe
5 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Witam. Przepraszam że dopiero dziś odpisuję,ale ostatnio mało mam czasu na odpisywanie i stąd ta zwłoka. Tak po mojemu to jesteś względnie zdrową neurotyczną osobowością, a jakieś mankamenty ma tak w zasadzie każdy z nas - nie ma idealnie zdrowych osobowości każdy musi być jakiś i z większymi lub mniejszymi wadami. To że widzisz problem to bardzo dobrze o Tobie świadczy, bo to znaczy że jesteś świadomy własnych niedoskonałości i masz potencjalnie przestrzeń do pracowania nad nimi. Gorzej by było, jakbyś wypierał i nie utożsamiał się z takimi odczuciami,ale jesteś jeszcze młodym człowiekiem o kształtującym się mózgu i osobowości także zaliczyłbym te projekcje do normalnych przejawów Twojej osobowości. Z tego co piszesz to czasami też masz tendencję do dysocjacji które wcale nie muszą być czymś niepokojącym, bo tak w zasadzie nie wynikają one z ciężkich przeżyć, czy przebytych traum(aczkolwiek co do traum wczesnodziecięcych to tak w zasadzie, to nigdy nic nie wiadomo co "siedzi" głęboko ukryte w naszej podświadomości) Na początku zaniepokoiło mnie Twoje zdanie że przeszkadzają Ci te wrzutki myślowe, ale po dogłębnej analizie myślę że jeżeli nie jest to notoryczne i nie przeszkadza to otoczeniu to ty sam z własną samoświadomością deficytu powinieneś sobie spokojnie poradzić. I tak na koniec jak przeczytasz specyfikę osobowości anankastycznej, możesz powiedzieć że masz z tymi zależnościami sporo wspólnego? Pozdrawiam.
7 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Też mam szersze ramiona i "płaskodupie", dobrany strój załatwia sprawę. Zawsze możesz stawiać na dobrej jakości ciuchy. Masę ludzi robi korekte nosa, podbródka. Poszukaj w internecie takich metamorfoz. Może faktycznie tego potrzebujesz i taka decyzja może odmienić twoje życie. Mężowi łatwo z tobą poszło bo to ty go wybrałaś. Uwierz mi jeśli mężczyzna nie jest w jakiś sposób atrakcyjny dla kobiety to nie ma u niej szans. Zobacz jak to wygląda w świecie zwierząt, i na poziomie potrzeb biologicznych mechnizmy są takie same. A czy ty się nie zaczynasz rozgladać za kimś innym, że tak wpadasz w czarną rozpacz? Jak słowa męża dalej Cię dreczą to wróć do tematu, powiedz mu, że przykro było to usłyszeć i dalej masz te słowa w głowie. To, że nie powinno się zakładać rodziny ze strachu przed samotnością i czujesz się oszukana przez niego. Zobacz co Ci powie. Wiadomo mnóstwo ludzi dostało kosza. I jeśli on miał 2-3 relacje w której został odrzucony to chyba normalna sprawa, bo małżeństw od pierwszej miłości to ja nie znam za wiele. I mężczyźni podejmują więcej prób zdobycia partnerki niż kobiety. Może o to mu chodziło, tylko niefortunnie dobrał słowa. Znasz historię jego podbojów?
11 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Katarzyno, jeśli Ty i córka zmienicie swoje zachowanie uda się ocalić rodzinę. Przemoc jest czymś czego nie powinno być w rodzinie ale niestety zdarza się często. Teraz gdy się leczysz poproś o wsparcie , przeproś za agresję.
5 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: