REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Dzień dobry, razem z grupą projektową pracujemy nad rozwiązaniem cyfrowym, które miałoby na celu pomóc ludziom z problemami natury psychicznej. Zdając sobie sprawę z tego jak ważne jest zdrowie psychiczne zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w ankiecie. Poniżej podajemy link do ankiety: https://forms.gle/JCD3ufitymZGxnWY8 Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!
1 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
Witam serdecznie Myślę, że będę mogła Ci pomóc. Udzielam konsultacji za darmo. Napisz do mnie prywatnie.
3 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
[CYTAT]Gość 2022-09-10 20:24:54 [CYTAT]MichalDMI 2022-09-04 13:08:04 Spróbuję to szybko streścić. Mój ojciec to agresywny alkoholik a matka ma syndrom bitej żony i ciągle się awanturuje. Ja mam nerwicę, nerwicę natręctw, depresje i zaburzenia osobowości. Cale życie oni się kłócą: matka dostaje szału a stary pije i to jest moje środowisko przez całe życie. Mam rentę 1300zł. Moi starzy mieszkają teraz osobno i jak mieszkałem z ojcem to się awanturował po pijaku i mnie nawet pobił więc wróciłem do awanturującej się matki która ma pretensję , że nie pracuję a jej mieszkanie dużo kosztuje bo to chyba moja wina, że jestem chory no bo jak jesteś chory i nie możesz pracować to masz mało pieniędzy a jak masz mało pieniędzy z renty to idź do pracy. Nie dam rady wynająć mieszkania. Ojciec opłacał mi terapeutkę więc teraz jeszcze straciłem terapię. Całe moje życie to horror i porażka. To tyle.[/CYTAT] A ja cię rozumiem bo jestem podobnie w czarnej d***pie :')... Ani do pracy, ani nic aby wynająć i się odciąć od patologii. Zdrowie psychiczne coraz gorsze i nawet nie ma znajomych którzy jakoś by czymś zajęli milszym, czy wsparli. Życie nie jest fair. Masz jakieś pomysły jak z tego wyjść? Przyznam, że sama nie mam, próbowałam już chyba wszystkiego... Wbrew temu co się mówi, ośrodki i wszelkie inne pomoce mają wylane na to.[/CYTAT] Powoli zaczynam nagłaśniać moja sprawę. Może uda się zrobić aferę.
4 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
Seronil u mnie miał działanie pobudzające. Dwóch pozostałych leków nie znam. Na ulotkach powinna być informacja na ten temat. Może dawki są zbyt duże? Omów problem skutków ubocznych z psychiatrą.
5 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
Witam. Nie mogę polecić konkretnego psychoterapeuty, ale sugeruję, aby poszukać w sieci katalogów z licencjonowanymi psychoterapeutami i przeczytać opinie oraz poświadczenia ich kwalifikacji, aby znaleźć odpowiedniego specjalistę dla swoich potrzeb. Ważne jest również, aby komunikować swoje oczekiwania i cele z terapeutą.
3 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
Zamiast schudnięcia lepsze byłoby wypracowanie mięśni, które trzymają narządy brzucha, żeby nie wystawały. I wcale nie chodzi o brzuszki, poszukaj sobie w Google ćwiczeń na płaski brzuch.
3 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
Dziwna sytuacja, szkoda że usunęłaś konto.
14 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
Hej A ja dzisiaj razem z mamą byłam na spacerze. Chodzimy do takiego małego lasu wzdłuż rzeki. Kiedyś udało nam się spotkać tam sarny ale dzisiaj były tylko sikorki i dzięcioły. Pozdrawiam i miłego dnia oraz życia życzę.
1400 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
REKLAMA:
REKLAMA: