REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

ważne jest wydaeać kase z głową, po prostu. kupować najpotrzebniejsze rzeczy, nie robić zakupów pod wpływem impulsu, głodu etc
3 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
[CYTAT]piotr_zona_chad 2022-10-17 20:13:35 Dziękuję, generalnie po rozmowie z żoną widzę, że zaczyna coś tam docierać.... Mam nadzieję, że wychodzimy z tej chadowo-hipowej imprezy...[/CYTAT] Cieszę się, że widać poprawę :) Dużo zdrowia życzę!
7 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
Od 3 miesięcy stosuje na sen chlorprothixen i zauważyłam że jego działanie słabnie. Zwiększyłam dawkę już po miesiącu i znowu czuję że ten sen nie jest satysfakcjonujący. Wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc. Czy spotkaliście się z taką tolerancją leku? Jaką dawkę można maksymalnie stosować (teraz biorę 60mg)?
1 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
A co tu tak cicho ?
15921 komentarz ostatni 23 dni temu
 
Na chwile obecną schudłam już ponad 10 kg od odstawienia olanzapiny i już nie mam problemów z pamięcią (co bardzo mnie irytowało i nie tylko mnie). Teraz biorę tylko lit i propanol acard. W moim chadzie najgorsze zawsze były dołki.. w mani jedynie byłam bardziej wygadana i więcej ćwiczyłam. W dołkach nikt nie mógł sobie ze mną poradzić :/ Ale na chwile obecną czuje się beznadziejnie żyjąc ze świadomością ze jestem chora i ze przez chorobe i farmakologię nie wygladam już jak kiedyś (częste docinki znajomych i rodziny ze przytyłam i nie wygladam jak dawniej.. to boli) jeszcze to ze trzeba przed otoczeniem kamuflować to ze jest się chorym bo społeczeństwo tego nie akceptuje a dużo osób się interesuje po co biorę leki i na co itd.. zdecydowanie wolałabym przyjmować zastrzyki raz na kilka miesięcy i nie tlumaczyc się wszystkim :// także nie będę zmyślać ze wszystko jest super. Przez to cholerstwo nabawiłam się anoreksji i wydaje mi się ze większość po tej farmakologi może mieć ten problem w szczególności jak wcześniej było się szczupłym Ps. Sorki ze dopiero teraz odpisuje ale nie dostałam powiadomienia :pp już włączyłam powiadomienia jbc ;)
12 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
Jestem na Forum od lutego b.r. Żałuję, że tak późno je znalazłam. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na tematy związane z chorobami psychicznymi. Zaczynam lepiej rozumieć siebie. Teraz trzeba się przyzwyczaić do nowej szaty graficznej i lekko zmienionych reguł forum.
31 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
Dobrze masz, że odpowiednio działa na ciebie melatonina połączona z CBD.Osobiście dodawałem niegdyś melatonine do moim leków.Ledwo wczuwalne działanie w przebiegu silnych zaburzeń i chorób włącznie z fobią.Podobnie było z CBD... brałem podjęzykowo... czekałem chwilę aby wsiąkneło i brałem jeszcze łyk wody.Mam nadzieję, że działało neuroprotekcyjnie wskutek uruchomienia układu endokannabinoidowego.Ludzie próbują różnych środków... sam do nich należę.Trzeba na sobie przetestować, aby mieć stosowaną wiedzę, bo jestem za tym żeby umieć samemu sobie pomóc.Link do środka udostępniony przez ciebie jest drogim olejkiem, i nie każdego będzie stać.Są tańsze możliwości ale pewnie już nie tak skuteczne, jak te z górnej półki.
27 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
Do tej pory nie próbowaliśmy jeszcze dzialania żeli intymnych ale czy rzeczywiśćie takie żele są w stanie pomóc na pieczenie w pochwie? Bardzo proszę bo odczuwam naprawdę dyskomfort od jakiegoś czasu.I czym może być to spowodowane?
3 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
REKLAMA:
REKLAMA: