REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Na razie stan się utrzymuje na dobrym poziomie, zobaczymy jak ze snem.
3 komentarz ostatni miesiąc temu
 
Jeśli chodzi o tę chorobę to na https://neuroza.pl/co-to-jest-borderline/ można trochę na ten temat poczytać.
5 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 

Widzę że jesteś fanem FF7, wnioskując po starym nicku. Co do twoich zmagań, mam kilka pytań. Czy nadal palisz marihuane? Jeśli czytasz to forum, albo inne podobne fora, to możesz zwrócić uwagę, że konopie zdają się często wyzwalać schizofrenie, lub inne stany psychotyczne. Zwłaszcza jeśli ktoś ma ku temu genetyczne predyspozycje, wówczas jest to jakby zapalnik. Radzę zaprzestać konsumpcji tego typu używek raz na zawsze. Mam nadzieję, że nie próbowałeś jakichś innych wynalazków. Ile dokładnie miałeś lat, kiedy pierwszy raz ci się to odpaliło? Tzn głosy itd? Czy są jakieś przerwy z nimi, czy cały czas je słyszysz? Konwersują między sobą i komentują twoje działania? (Tak to wygląda z zapisu). Czy sugerują ci jakieś działania, co masz robić itp?

8 komentarz ostatni 16 dni temu
 
[CYTAT]Nina1991 2022-12-10 10:42:32 Zacznę od tego ,że mój brat ma 21 lat,choruje na zespół Aspergera.Zawsze był osobą skrytą, wycofaną,nie nawiązywał kontaktu wzrokowego z ludźmi.Pierwsze dziwne objawy zauważyłam jakieś pół roku temu,miał problemy ze snem i zaczoł być strasznie nerwowych,jak się pytałam czy ma jakiś problem to był jeszcze bardziej zły.Ostanio jak byłam u mamy(on mieszka z rodzicami)to kłócił się z nią ,że mu nie pomogła jak przyszedł jakiś facet i go dusił,mama powiedziała do niego że nie było takiej sytuacji i napewno coś ci się przyśniło,albo jesteś chory,wpadł w furie i zaczoł mówić ,że z niego wariata nie zrobimy. Poszłam do jego pokoju załagodzić sytuację,a pytam o tego gościa co go dusił,a on się rozpłakał i mówi do mnie on tu był i mnie dusił ,a wy tylko patrzyliście na to i nic nie zrobiliście.Jak mu mówię ,że to się nie wydarzyło to jest jeszcze gorzej,mamę ostatnio uderzył (nigdy to mu się nie zdarzyło)nie wiem jak go nakłonić na wizytę u psychiatry ,bo on mówi ,że to my mamy się leczyć.Nie wiem jak mam z nim rozmawiać?.Moze ktoś potrafi mi pomóc???czy możliwe jest że to sfizofrenia?[/CYTAT]
2 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
Libido może wrócić po kilku miesiącach latach a może nigdy ma to swoją nazwę PSSD (Post SSRI sexual dysfunction). Oczywiście psychiatra będzie Ci wmawiał że to niedoleczona depresja . Na tą chwilę nie ma dostępnych metod leczenia PSSD można jedynie czekać .
2 komentarz ostatni 6 dni temu
 
[CYTAT]Adelee 2023-03-12 15:48:53 Za każdym razem na ok. 3 lata[/CYTAT] Dzięki za odpowiedz. A na co chorujesz?
5 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
Życzę Wam wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że każdemu z nas uda się znaleźć równowagę. Pamiętaj Prana, że warto dostosować treść tekstu do odbiorcy. Tak jak z lekarzami, czasami ciężko się połapać o co im chodzi i prosi się, żeby przełożyli to na ,,ludzki" język. To tak jak w towarzystwie kiedy określa się kogoś mianem przemądrzałego, od razu wzbudza pewną niechęć, to czułam też ja czytajac Twoje posty. Mozna rzucić jakąś nazwą własną ale jednocześnie wytlumaczyć co się po tym kryje, jak to interpretujesz, bo osobiscie musiałam sprawdzić co się kryje np. pod labilnością emocjonalną, a co dopiero pod efektem jakiegoś tam typa. Nikt takich pojec na co dzien nie używa. Na pewno masz do przekazania dużo dobrego. Twoja ostatnia wypowiedź miała już zupełnie inny wydźwięk, byla zrozumiała, miała w sobie nutę pokory, od razu inny odbiór.
55 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
A... odpowiem jeszcze co do moralności pod kątem traktowania takiego człowieka (jak by nie było męża ojca i partnera życiowego) Jeżeli stosuje taka osoba wszelką manipulację może to być wynikiem choroby (Chad) ale trzeba zaznaczyć jasno że specyfika owych zachowań wywodzi się i jest przyporządkowana toksycznym osobą będących zaburzonymi osobowościowo (wiązka B) Pani która prowadzi blog Psychopata - daltonista uczuć np. przestrzega, aby nie kategoryzować te osoby pod kątem choroby (bo choroba to np. Chad) a zaburzenia osobowości to zniekształcony, zaburzony konstrukt myślowy, zaburzone poczucie rzeczywistości i zaburzone funkcjonowanie pod kątem moralności, poczucia odpowiedzialności , winy , samokrytyki - generalnie niewykształcona osobowość wielopłaszczyznowo i nie posiadająca, lub mająca znaczny deficyt np. norm społecznych.
2147 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
REKLAMA:
REKLAMA: