Reklama:

Popularne na forum

Widzę że jesteś fanem FF7, wnioskując po starym nicku. Co do twoich zmagań, mam kilka pytań. Czy nadal palisz marihuane? Jeśli czytasz to forum, albo inne podobne fora, to możesz zwrócić uwagę, że konopie zdają się często wyzwalać schizofrenie, lub inne stany psychotyczne. Zwłaszcza jeśli ktoś ma ku temu genetyczne predyspozycje, wówczas jest to jakby zapalnik. Radzę zaprzestać konsumpcji tego typu używek raz na zawsze. Mam nadzieję, że nie próbowałeś jakichś innych wynalazków. Ile dokładnie miałeś lat, kiedy pierwszy raz ci się to odpaliło? Tzn głosy itd? Czy są jakieś przerwy z nimi, czy cały czas je słyszysz? Konwersują między sobą i komentują twoje działania? (Tak to wygląda z zapisu). Czy sugerują ci jakieś działania, co masz robić itp?
8 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
To nie bóg, to urojenia. Religia to zbiorcze urojenie. Na wyspie schizofreników to zdrowi mieliby urojenia.
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
[/CYTAT] Witam. Do specyfiki ADHD zaliczają się również dysocjacje, także możesz mieć takie specyficzne odczucia i zaliczają się one do spektrum tego zaburzenia. Pozdrawiam
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
7 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Jakiego psychiatrę polecacie w Poznaniu (najlepiej Dębiec lub Wilda) na NFZ?
1 komentarz
ostatni 19 dni temu  
Hej ja mam 21 lat od 15 roku życia zmagam się z chad jestem wykończony i wyniszczony choroba od 3 lat próbuje leki niestety nie udalo sie wlaczyc stabilizatora nastroju a same antydepresanty przy chad robią jeszcze gorszy ***, co do leczenia i to proboj, niektórzy tolerują leki i dobrze na nich działają i im pomagają innym nie tak jak mi, co do ułożenia sobie życia to nw ile masz lat ale ja mam 21 i zycia juz sobie nie uloze bo jest tylko gorzej z czasem, a aktualne życie, tak naprawde zyciem nazwac nie mozna, predzej od ulozenia sobie zycia je szybko skończę, pozdrawiam
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Oczywiście że W Chad występują psychozy i to wcale nie muszą być krótkotrwałe (etap manii, mniej w hipomanii). Innymi słowy, stany psychotyczne to również nieodłączny czynnik mannii w Chad. Pozdrawiam.
10 komentarz
ostatni 5 dni temu  
Zabranie większej ilości leków to oczywiste. Ale raczej interesowało mnie jak na miejscu zdobyć. Czy wizyta u lekarza i jego recepta wystarczy aby tam kupić - taka np Zolaxa po za Europą jest do kupienia ?
5 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Reklama: