Reklama:

Popularne na forum

Trudno mi ocenić Twój stan zdrowia przez internet. Nie napisałeś wiele o sobie
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Może po prostu na orientację zwalasz winę za to jak się czujesz i dlatego inni Ci sugerują że powinieneś lepiej myśleć. Może po prostu inni uważają Cię za odstępcę od normy, bo tak jest ;)
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Byłem u 3 psychiatrów , dostałem 4 różne leki w różnych dawkach i żaden nie pomógł . Jeden z psychiatrów stwierdził że mi nic nie pomoże , że przekaźniki w mózgu się uszkodziły.
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Czy partnerka siostry Twojego chłopaka zachowuje się w taki despotyczny sposób w stosunku do innych ludzi też, czy tylko w stosunku do Ciebie? Myślę, że tak czy inaczej, nie powinnaś siebie obwiniać, o z tego co piszesz, zastrzeżenia tej dziewczyny nie miały bezpośredniego związku z Tobą (bo Cię nie znała), chodziło raczej o coś innego: być może obiecała jakieś swojej koleżance, że ją wyswata z Twoim chłopakiem i dlatego chciała rozbić wasz związek, albo jest osobą chorobliwie apodyktyczną i chce pełnić rolę "dyrektora" w rodzinie Twojego chłopaka, a Ty jesteś jedyną osobą, która się temu nie poddaje i dlatego wzbudzasz w niej agresję. Dziwne jest zachowanie reszty rodziny Twojego chłopaka, wydaje się, jakby oni byli pod jakimś nienormalnym wpływem tej partnerki. Myślę, że reakcje Twojego chłopaka mogłyby wpłynąć na poprawę tej sytuacji. Czy on Cię wspiera? Czy próbuje jakoś wpłynąć na swoją rodzinę? Pielęgnowanie w sobie poczucia winy i niskiej wartości na pewno Ci nie pomoże.
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Może komuś przyda się ta informacja. Ze spadkiem libido i brakiem ochoty na seks spotkałam się i to boleśnie. Straciłam przez to fajnego faceta po 4 miesiącach chodzenia. Teraz jestem z kimś nowym. Spotykamy się już ponad pół roku. Jest cudownym mężczyzną i planujemy poważny związek niestety jakiś miesiąc temu znowu mnie dopadło. Nie miałam zupełnie żadnej ochoty na seks, on po prost przestał mnie pociągać. Zastanawiam się czy to ze mną jest cos nie tak że szybko się nudzę czy co. Zaczęłam szukać rozwiązania i wyczytałam ze sa takie tabletki z jakimiś ziołami od Indian z Ameryki co bardzo podnoszą libido i wraca po nich ochota na seks. Nazywają się Feminam Lbido. Troche pogrzebałam w internecie i zamówiłam. Mimo pozytywnych komentarzy dosyć sceptycznie nastawiona właściwie to przez ta sytuacje zaczęłam mieć stany depresyjne bo skoro nie potrafię przywiązać się do żadnego mężczyzny i oddawać mu siebie fizycznie w pełni to chyba juz zawsze będę sama. Więc wzięłam w Weekend wieczorem 3 tabletki tych ziółek niczego wielkiego nie spodziewając się - pogoda słaba nigdzie z domu nie wychodziliśmy planowaliśmy ja TV on jak zwykle Komputer. Więc wracając do tematu po około 20 - 25 min od połknięcia tych tabletek zaczęło się coś dziać dziwnego poczułam jak moje sutki staja sie twarde i poczułam jakby podniecenie, silna ochotę na seks a jednocześnie troche mnie to zaniepokoiło bo nigdy nic tak na mnie nie zadziałało nawet trochę lęk. Powiedziałam o tym mojemu chłopakowi, zdziwił się że to wzięłam ale postanowiliśmy skorzystać z okazji i wylądowaliśmy w łóżku. Nie będę opisywała co dalej bo nie jest to opowieść erotyczna ale powiem tylko tyle że seks był na prawdę super i za tydzień zamierzamy to powtórzyć ale tym razem urozmaicimy to wyjściem wcześniejszym do restauracji ;) Polecam to naprawdę coś nietypowego
29 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
@julia88 Po prostu nie może uwierzyć, że potrzebuje pomocy. Myśli, że uznajecie go za wariata - że nie myśli racjonalnie. Po prostu on uważa, że schizofrenia i nerwica to choroba wariatów, a tak nie musi być. Po prostu boi się, że jak skorzysta z psychiatry to uznacie go za wariata. Tymczasem niektóre leki w psychiatrii jedynie np. uspokajają na pewno nie leczą wariatów. Wariaci to raczej ludzie, których objawem choroby psychicznej jest to, że fragmenty realności miesza się z urojeniami. Zwykle wariatami są ludzie po narkotykach lub ludzie z uszkodzeniem w jakimś stopniu mózgu. ODP - Po prostu @julia88 musisz mu wyjaśnić, że nie uważasz go za wariata i że korzystanie z psychiatrów wcale nie oznacza, że jest on wariatem. Po prostu on się boi tej opinii wariata
6 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Witam wszystkich. Zapraszam do wymiany doświadczeń rodziców nastolatków z CHad. Sama mam 16-letnią córkę, u której zdiagnozowano chorobę rok temu, a pierwsze objawy rozpoczęły się już 4 lata temu. Początkowo była leczona na zaburzenia depresyjne. Obecnie jest w szpitalu- już czwarty pobyt. Nie dajemy sobie rady z chorobą, więcej jest u niej okresów depresyjnych, podczas których są myśli rezygnacyjne, okaleczanie się. Brak znajomych, jedyni znajomi są ze szpitala albo w okresie pobudzenia znajomości internetowe. W momencie spadku nastroju brak celu do życia, motywacji, ospałość, zamykanie się w sobie i w swoim pokoju, drażliwość. Wzrost nastroju jest dla nas widoczny, ale nie jest bardzo intensywny, na pewno wiąże się z pobudzeniem, wówczas szuka znajomych w internecie ma ochotę się spotkać, wyjść z domu, kupować ... Jak Wasze dzieci i Wy dajecie sobie radę z chorobą?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Reklama: