Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Tak pomyślałem że ona może dostała schizofrenii z powodu głębokiej frustracji z powodu tego co ją spotkało w latach młodzieńczych lub z powodu konfliktu wewnętrznego wynikającego ze stosunku do ojca. Warto by było gdybyś z nią o tym porozmawiał.
45 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Hej! Czy ktoś prosze mógłby mi rozjaśnić sprawę czy osoba chorująca na schizofrenie może nazwać się neuroatypową? Czy to jedynie obejmuje osoby w spektrum?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Witam mąż ma zdiagnozowaną osobowość borderline i zmiany nastroju zdiagnozowane w 2006roku a od 10 lat przyjmuje 20 mg olanzapiny z przepisu lekarza,z powodu otyłości nieprawidłowego lipidogramu chce to odstawić,jak najlepiej to zrobić? zmniejszać stopniowo dawkę,ale w jakim odstępie czasu i ile mg?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Czesc czy ktoś wie jak elektrowstrząsy działają na libido ? Pytam głównie osoby, które już przeszły serie zabiegów. Ja przeszłam elektrowstrząsy i obecnie nie mam libida w ogóle choć minęło 10 lat od zabiegu. Poza tym w tym przez te 10 lat brałam neuroleptyki. Wiem, że leki też osłabiają libido. Teraz zmniejszyłam dawkę leku, ale nie wiem czy mi wróci libido. Ostatnio z leków brałam Solian dawka 400 mg i czułam się po nim źle jak otępiała, teraz biorę 100 ml od 7 dni i jest o wiele lepiej. Proszę o poważne odpowiedzi, Pozdrawiam wszystkich
6 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Osoba przychodząca na warsztat np. do Janusza Sztencla przychodzi zazwyczaj z jakąś sprawą czy problemem do rozwiązania. Nie nastawia się, że będzie obrażana czy nieszanowana przez prowadzącego warsztat. Jeżeli prowadzący wykorzystuje swoją pozycję do załatwiania swoich osobistych spraw kosztem przypadkowych uczestników jego warsztatów to znaczy, że jest osobą nieetyczną i zapewne ma dużo problemów z sobą i swoim poczuciem wartości czym powinien zająć się w pierwszej kolejności nim zajmie się pracą z ludźmi. To jakim człowiekiem jest prowadzący to już powinien on sobie sam na to pytanie odpowiedzieć. Wiadomo, że w każdym zawodzie są ludzie na swoim miejscu i tacy na których trzeba szczególnie uważać. Przed tymi drugimi warto jest ostrzec innych, tak aby mogli wybrać kogoś bardziej profesjonalnego, na poziomie i etycznego.
210 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Jak duże dawki leków przyjmujecie żeby znikały wam głosy?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Kochani. Już moje podejście do pracy ciut się zmienia staram się pozytywniej myśleć i odbierać świat . Nadal się stresuje powrotem do pracy ale myślę że wrócę do sklepu nie będę chyba kombinować z nowa praca bo znów wchodzić do nowego środowiska to też to będzie bardzo stresujące jak dla mnie. Proszę trzymajcie za mnie kciuki bym dała radę w pracy a wracam 16 lipca do pracy bodajże. Chociaż lekarka mówi że mogę jeszcze przebywac na L4 bym na sto proc doszła do siebie. Pozdrawiam Was wszystkich.
6 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
No ja się nie dziwię, że to nie do zapomnienia. Czy jesteś w stanie przyjąć naukowe wyjaśnienie? Czy jesteś w stanie wziąć pod uwagę, że masz coś na kształt chipa w głowie? Jeśli nie, to nie jestem w stanie Ci pomóc. No i pytanie czy ma to związek z (nie)przyjmowaniem leków? Może warto zrobić zdjęcie Twoim "omamom", żeby sprawdzić na ile są one obiektywne. Lecz subiektywna rzeczywistość nie jest nielegalna. Każdy ma (jeszcze) prawo myśleć co mu się podoba.
6 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: