REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Witam, zastanawiam się nad renta socjalna. Podejmowałam prace ale na krótkie okresy bo często trawiałam do szpitala w ciągu 7 lat byłam 20 razy i miałam 9 prob samobójczych, chodze na terapie od pół roku o czuje ze pomaga i że mój stan się poprawił lecz wiem że bywały takie okresy że jest świetnie i później próba samobójcza i buduje wszystko od nowa. W wypisach ze szpitala w diagnozie mam wpisane zaburzenia osobowosc, raz diagnoza chad nieukonczona i raz zaburzenia lękowe oraz szkodliwe stosowanie alkoholu. Moja psychiatra twierdzi ze mam chada natomiast w szpitalu zawsze wpisuja mi bordeline, czytałam że na zaburzenia osobowosci państwo nie daje żadnej pomocy w postacji renty a terapia i leki kosztuja. Czy jest jakas szansa na dostanie tej renty?
1 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
Koniecznie brać małe dawki leków antydepresyjnych np ćwiartkę lerivonu.Prosze nie bać się leków
2 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
[CYTAT]mart72 2022-11-06 10:20:09 Ja w Twoim wieku wieku miałem wykształcenie podstawowe i byłem pijącym alkoholikiem. Po terapii zrobiłem maturę i naprostowałem życie. Minęło prawie dwadzieścia lat od tej pory. Po drodze popełniłem też wiele błędów. Nie wszystko poszło dobrze, zaniedbałem pewne rzeczy - mitingi, terapie. Teraz za to płacę złym stanem psychicznym - bezsenność, lęki i inne objawy depresji, ale już dowiedziałem się jak może wyglądać normalne życie i mam silną motywację, aby do niego wrócić. Biorę leki i uczęszczam na mitingi AA, zapisałem się do psychoterapeuty. Znajdź jakąś grupę wsparcia - są bezpłatne, może w poradni zdrowia psychicznego dostaniesz namiary. O ile sytuacja finansowa Ci pozwoli, zapisz się do psychoterapeuty, bo na NFZ raczej za szybko nie doczekasz wizyty, chociaż warto spróbować. Sam ruch w tym kierunku powinien dać pozytywnego kopa i nadzieję. I daj sobie czas Pozdrawiam.[/CYTAT] Mart , podziwiam i gratuluję samozaparcia. Motywacja i priorytety to najważniejsze z argumentów, aby znaleźć to światełko w tunelu. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.
3 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
Witam Ola. Ja nic niepokojącego nie widzę w Twoim nurcie życiowym. Pośpiech i nakręcanie się bzdurnymi podpowiedziami z otoczenia nie prowadzą i nigdy nie prowadziły finalnie do pozytywnych scenariuszy. Dlatego żyj swoim życiem, masz fajne zainteresowania i zapewne jesteś inteligentną dziewczyną, która zupełnie niepotrzebnie martwi się tym że na razie nikogo nie ma. Wierz mi że to iż na razie nikogo odpowiedniego nie poznałaś na swojej drodze wcale nie świadczy że jest z Tobą coś nie tak. Wręcz przeciwnie - zdobywaj wiedzę, ucz się życia, poznawaj ludzi (nie koniecznie patrząc od razu przez pryzmat partnera na faceta, który Cię zaintryguje i spodoba Ci się jego styl bycia) Generalnie partner życiowy to ktoś, kto kształtuje Twoją osobowość i na prawdę złym doradcą jest pośpiech i słuchanie natrętnych komentarzy , czy szukanie kogoś aby ukoić własne, otoczenia obawy i wewnętrzny niepokój o przyszłość. Sztuką jest znaleźć takiego partnera, aby w życiu się wzajemnie szanować ,uzupełniać, pomagać, obdarzać się miłością i starać się rozumieć co dzieje się się w głowie naszego partnera kiedy go ranimy. Zapobiegać temu i nie dopuszczać, aby on nas krzywdził. Partnerstwo na całe życie ma sens wyłącznie w przypadku związków szczęśliwych. Pozdrawiam, trzymam kciuki za Ciebie i głęboko wierzę, że już niebawem najeździsz tego wymarzonego partnera, ale jak wcześniej powiedziałem - nic na siłę. Miłego.
2 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
Miałem coś takiego jak zaczęła się u mnie depresja jakiś rok temu; prawie całkowite zobojętnienie na wszystko, brak uczuć, odczuwania przyjemności z czegokolwiek itp. To też przyczyniło się do zakończenia związku w którym byłem, ale w tym przypadku było mi to na plus bo długo nie mogłem tego zrobić - a był to związek toksyczny. Wizyta u psychologa a później psychiatry i farmakoterapia pomogły, już wszystko ok 😊
3 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
Naturalny antydepresant - https://tonzes.com/restilen.htm Bardzo dobry , kupiłam już drugą porcję, po miesiącu stosowania poprawiło mi się samopoczucie , lepiej sypiam, rano budzę się wypoczęta.
31 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
Naturalny antydepresant - https://tonzes.com/restilen.htm Bardzo dobry , kupiłam już drugą porcję, po miesiącu stosowania poprawiło mi się samopoczucie , lepiej sypiam, rano budzę się wypoczęta.
20 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
Witaj nieznajomy człowieku. To,o czym piszesz świadczy i wielkich kłopotach... Na pewno niekt niestety nie może Ci powiedzieć no,że będzie dobrze,jeżeli np. masz dług 300 tys u chłopaków na mieście. To taki przykład, niekoniecznie dotyczący Ciebie. Samobójstwo jest wołaniem o pomoc,rezygnacja,że nikomu na nas nie zależy,że nie ma wyjścia Problem w tym,że tylko Ty i świat wokół tak to widzi Natomiast,co Z Bogiem? . Nie chodzi mi tu o wyznawanie,ale nie masz wrażenia,że jednak On to widzi bardziej wyraźnie niż inni. Nie mówię tu,że zaraz cierpienie od Ciebie odstąpi ,czy coś. Jednakże,coś mi podpowiada,że nie szukasz już więcej rozwiązań. Zrezygnowałeś, diabeł zwycięstwo,a przecież większość wychodzących z nałogu wraca do wiary jako do korzenia,bo przynosi to najlepsze efekty. Chociażby 12 kroków. Pewnie nie mam takich przeżyć,ale moje nie są również chwalebne, ćpanie,picie, związek z alkoholikiem i przemoc. Ostatecznie mam fibriomialgie i stwierdzone borderline. Obecnie pracuje w szkole. Na początku czułam się jak debil,ale teraz już się akceptuje .nawet nie wiesz ilu nas jest. Nie jesteś sam Jest nas dużo więcej...
5 komentarz ostatni 6 godzin temu