REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Do tej pory nie próbowaliśmy jeszcze dzialania żeli intymnych ale czy rzeczywiśćie takie żele są w stanie pomóc na pieczenie w pochwie? Bardzo proszę bo odczuwam naprawdę dyskomfort od jakiegoś czasu.I czym może być to spowodowane?
3 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
Witam Czy przy nerwicy lękowej jest normalne że huczy w głowie/uszach? W czasie rozmowy przez telefon nagle zaczęło mi huczeć w głowie jakby ktoś udar włączył. Do tego ból głowy przy skroniach
1 komentarz ostatni 12 dni temu
 
Życie płata nam figle. Odczuwamy samotność, ale nie jesteś z tym sama. Związki na ogół bywają egzaminem z życia bycia razem. Twojej winy, lecz rozmawiających i chcących coś więcej od życia chłopców. Ja też lubię takich, co potrafią kochać i troszczyć się , aby było miło.
8 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
Poszukaj wątków ze słowem " fobia". Jest ich dużo na tym forum. Kopalnia przykładów takiej diagnozy oraz rady jak to można leczyć. Fobia społeczna jest bardzo częstym zaburzeniem. Jeżeli twoje problemy trwają długo i lęki mają duże nasilenie wizyta u lekarza na pewno będzie konieczna
2 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
Nie mogę się oderwać To wszechświat chce mnie zgasić. Boję się i zaczynam cię wołać - Gdzie jest osoba co miała taki podpis.
33 komentarz ostatni miesiąc temu
 
161 komentarz ostatni miesiąc temu
 
Mnie najbardziej przerażają zatłoczone miejsca. Zakupy w hipermarketach robię wcześnie rano. W sobotę wolę w ogóle nie wychodzić na zakupy aby nie narażać się na stres. Boję się także spotkać znajomych na ulicy ( mieszkam w małym mieście) aby nie musieć odpowiadać na pytania typu „czym się teraz zajmujesz?”Od roku jest tak, że inni ludzie mogliby dla mnie nie istnieć chociaż jednocześnie czuję się samotna.
6 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
2 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
REKLAMA:
REKLAMA: