Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Poszukaj wątków ze słowem " fobia". Jest ich dużo na tym forum. Kopalnia przykładów takiej diagnozy oraz rady jak to można leczyć. Fobia społeczna jest bardzo częstym zaburzeniem. Jeżeli twoje problemy trwają długo i lęki mają duże nasilenie wizyta u lekarza na pewno będzie konieczna
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Zwyczajnie nie rozumiesz przyczyn swojego lęku, a już największy problem, ze nie rozumiesz swojego lęku. Pytanie wciąż pozostało bez odpowiedzi, dlaczego akurat smarowania klamek się boisz, a nie np. bakterii w kubku. Sądzę, ze to istotne pytanie, które pozwala zrozumieć lepiej sam lęk. Szukanie przyczyn lęku w dzieciństwie bez poznania samego lęku jest jak szukanie igły w stogu siana, w którym na dodatek nie wiesz, że szukasz igły... Najpierw trzeba zrozumieć co szukasz i dlaczego akurat dzieciństwie... Po prostu nie rozumiesz samego lęku na tyle dobrze by go bardziej określić, a już zabierasz się za szukanie w dzieciństwie przyczyn lęku...
5 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Brałem cała tabletkę sildenafilu przed seksem.Własnie teraz czytam na forum jak niektórzy mówiakze biorą sobie pół tabletki. Nie próbowałem bo obawiałem się,ze nie będzie działania po takiej dawce.No nic, zamówiłem sobie ten penis complete Jak przyjdzie to porównam działanie z połową dawki sildenafilu i napiszę tutaj na forum jakie są wrażenia.
6 komentarz
ostatni 9 dni temu  
Biorę chlorprothixen czyli nieuzależniający w dawce 100mg. A zanim udało się go dobrać to stosowałam trazodon i doxepin z kiepskim rezultatem.
3 komentarz
ostatni 14 dni temu  
Witam wszystkich. Od paru miesięcy przeglądam forum i cieszę się,że jest tylu dobrych i pomocnych ludzi. Niestety tez się borykam z nerwica lekowa. Codziennie zasypiając mówię sobie,że dam radę wszystko pokonać,że jutro będzie inaczej. Przychodzi poranek i wszystko zaczyna się od nowa. Nie mam chęci ani sił sprzątać mieszkania,zmuszam się do gotowania obiadów itp. Chodzę do pracy regularnie,bo się boję,że jak zostanę dłużej w domu to już do niej nie wrócę,a niestety nie mogę sobie na to pozwolić Byłam u psychiatry. Na pierwszej wizycie przepisal mi propranolol. Strasznie boję się nowych leków,ale po miesiącu sytuacja mnie zmusiła. Biorę codziennie po jednej tabletce. Na drugiej wizycie lekarz przepisal mi pregabaline raz dziennie po 75. Do tego leku nie mogę się przekonać. Boję się okropnie skutków ubocznych. Na psychoterapię mnie nie stać. Byłam chyba 5 razy i musiałam zrezygnować ze względu finansowych. Moje pytanie jest takie... Co mam dalej robić?? Z jednej strony czuje,że dam radę beż leków,a jak przychodzi co do czego mam chec umrzeć i mieć święty spokój. Boję się wszystkiego,jeżdżenia w niezanane miejsca,zmian pogody,hałasu,zmian ogólnych w życiu. A najgorsze jest to,że dostaję ataków paniki jak dzieci mają jechać na wycieczkę. Nie chcę trzymać rodziny w klatce. Mam dosyć tej choroby.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Podbijam temat, teraz jestem jeszcze bardziej ciekawy.
97 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Naprawdę nikt nie jest w stanie odpisać mi na pytanie?
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Robilem na przestrzeni tych lat kilka gastroskopi, kolonoskopi , rezonans magnetyczny brzucha, plus chyba badanie na Sibo i oczywiscie krew (wszystko wychodzilo w normie). Badania te robilem w wiekszosci w Polsce. Nie robilem natomiast badan na witaminy i mikroelementy (nie wiedzialem ze mozna takie robic). Tutaj gastrolog po gastroskopi i wywiadzie stwierdzil ze to Functional Dyspepsia. Tylko jak zmniejszyc te objawy? Czy dieta moze pomoc? Ciekawe czy znajdzie sie tu ktos na forum, kto ma podobne objawy.
7 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Reklama:
Reklama: