Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Myślę że z jakimś dobrym psychologiem trzeba pogadać. Historia też jak moja.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Hej, zarejestrowałam się na to forum, bo mam pewne problemy zdrowotne, o których nie chcę opowiadać. Chcę raczej zwyczajnie czasem z kimś pogadać, nie koniecznie o problemach. Czytam książki, rysuję, gram w różne gry, poza tym zajmuję się domem razem z moimi rodzicami. I jakoś to leci. Miłego popołudnia :)
15922 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
[CYTAT] jadwiga9977 15-02-2024, 16:12:07 Nie stać mnie na psychoterapię[/CYTAT] Rozumiem. Może spróbuj na NFZ? Wprawdzie długo się czeka, ale lepiej późno niż wcale.
4 komentarz
ostatni 5 dni temu  
Skoro pojawiły się tutaj już pierwsze wiersze, dołączam również dwa spośród własnych wierszy i tak jak przedmówczyni zachęcała, również i ja zachęcam do wstawiania własnej twórczości. Pozdrawiam Piotr Łuniewski
8 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Jak często kłócicie się z drugą połówką?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
[CYTAT] PRANA 20-07-2023, 11:44:02 Witam. Gwoli ścisłości, możesz stosować te porady, ale nie zmienia to faktu że musisz mieć stały kontakt ze specjalistą. Z tego co opisujesz, to zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Pozdrawiam. Zapisałam się i będę uczęszczać na psychoterapię [/CYTAT]
12 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Pozdrawiam Serdecznie
12 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Moim jakby tak powiedzieć głównym zainteresowaniem zawsze była sztuka i różne działania artystyczne. Kiedyś "redagowałam" własną gazetkę - tak na serio był to plagiat tekstów z jakiegoś pisemka dla dzieci. Rysowałam w mój wymyślony sposób żółwie. Wycinałam z papieru zwierzątka, bo mi niektórych brakowało w zestawach plastikowych zwierzaków, kopiowałam z książki "Alicja w Krainie Czarów" i robiłam z nich postacie do teatrzyków, robiłam kolaże, wycinanki, wymyślone przeze mnie ozdoby na choinkę. Teraz też dużo rysuję.Tylko nie wiem jak dalej to wykorzystać. Na razie nie mogę pracować ale się leczę i może kiedyś coś się uda. Ale lubię tworzyć. I tego się cały czas trzymam :)
166 komentarz
ostatni 4 miesiące temu