Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] Bane 06-12-2023, 17:10:29 Moja opinia jest negatywna, jak chodzi o forum i o treści, te drugie są ciekawe ale mało w nich informacji przydatnych pacjentom. A co do pierwszych, to za dużo jest blokowanych wypowiedzi, brakuje też możliwości prywatnego pisania między uczestnikami forum.[/CYTAT] Być może ze względu na charakter pacjentów- społeczności, kontrola musi być ostrzejsza niż na innych forach.
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
cześć, Zauważyłam, że każda mania jest u mnie kontynuacją myślową poprzedniej manii i coraz więcej „odkrywam”. Potrafię już panować nad manią nie robić głupot, nie wydawać pieniędzy na głupoty i utrzymywać normalne relacje podczas manii. Normalnie śpię, funkcjonuje, biorę krotkę l4 w pracy gdy myśli są zbyt intensywne by pracować. Jednak myśli, które mi towarzyszą zostają ze mną długo po manii. Są to „odkrycia” poprzednich moich wcieleń oraz to jak świat mógłby się rozwinąć przy założeniu, że ludzie poszerzają świadomość. Czy ktoś ma podobne mysli, które zostają z nim na dłużej? A może macie inne myśli? U mnie wydają sieoneabstrakcyjne ale są spójne.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Witam, z moim psychiatrą z przyczyn niewiadomych od kilku dni nie ma kontaktu, z tego powodu jestem zmuszony spytać tutaj. Na ostatnim spotkaniu rozmawialiśmy o odstawianiu medikinetu na rzecz elvanse, oczywiscie medikinet odstawiam stopniowo zmniejszając dawkę co kilka dni, natomiast medikinet powoli mi się kończy a ja nie wiem czy bezpiecznie będzie zejść z dnia na dzień z 20mg do 0 i nastepnego dnia od razu zaczac brac Elvanse? Czy ktos mial podobnie?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: