Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam ponownie. Miałem nadzieję że to tylko taki przejściowy okres ,ale niepokojące są twoje informacje dotyczące nagłej zmiany afektu 0 180 stopni. Jak długo utrzymuje się po depresji, stan owej euforii i czy jego nasilenie jest adekwatne do intensywności depresji? Jeżeli tak, mogą to być pierwsze epizody Chad. Niestety, Twoja przeszłość nie wróżyła nic dobrego w perspektywie czasu i nie ukrywam że takie było moje podejrzenie. Cóż bez wsparcia i integratywnej psychoterapii nie dasz rady okiełznać swoje emocje, a te wszystkie zachowania to pokłosie wczesnodziecięcych traum i nieadekwatną opieką nad Tobą przez Twoich opiekunów. Do tego może dojść aspekt dziedziczenia, który w Chad jest dość istotnym czynnikiem wyzwalającym i predysponującym do tej choroby. Natomiast nie zmienia to faktu że musisz udać się do psychiatry i opowiedzieć mu o tym co tutaj przedstawiłaś - on finalnie postawi diagnozę,ale z tego co opisujesz, możesz być zaklasyfikowana do tej jednostki chorobowej( borderline raczej wykluczam, bo tam zmiany afektywne występują z większą częstotliwością w określonym czasie np. nawet kilka razy w ciągu dnia zmienia się nastrój- labilność emocjonalna) To tyle na ile mogę Ci pomóc, lecz ostateczną diagnozę stawia specjalista. jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to spoko, możesz bez problemu pisać. Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam.
7 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Twój problem może być złożony, ale mam podobnie. Mój rekord niespania do dwa tygodnie ciurkiem, od tamtego czasu boję się spać i wiem co to widzenie tunelowe. I nie wiem co robić, nikt nie chce pomóc, zwłaszcza obecny lekarz :/ .
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Jestem na Forum od lutego b.r. Żałuję, że tak późno je znalazłam. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na tematy związane z chorobami psychicznymi. Zaczynam lepiej rozumieć siebie. Teraz trzeba się przyzwyczaić do nowej szaty graficznej i lekko zmienionych reguł forum.
31 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Hej, szczerze zazdroszczę że udało ci się z lamotryginą, przypisał mi ją lekarz kiedy w końcu dostałem diagnozę chad, byłem bardzo pozytywnie nastawiony że w końcu mam odpowiedni dobry lek, niestety, już od samego początku były problemy ze skutkami ubocznymi które nie ustępowały, nie udalo mi sie wejsc na wyższą dawkę leku niż 50 mg, no i lek odstawiłem bo lekarz powiedział że w tej dawce i tak nie działa jak powinien, pozdrawiam.
4 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Grunt to wyciągnąć wnioski i iść do przodu. Szkoda życia na takie akcje.
6 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Dopiero zostałaś zdiagnozowana i juz renta?
3 komentarz
ostatni 18 dni temu  
5972 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Reklama: