Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Może spróbuj na początek wizytę u specjalisty online. To pozwala zachować większą anonimowość. Sporo lekarzy przyjmuje w ten sposób. :-D
5 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
A próbowałeś witaminy B12, może pomóc na głosy, to jest objaw niedoboru tej witaminy, chyba że masz jeszcze inne objawy, wtedy można iść do psychiatry, nie poczujesz do niego skierowania
3 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Czy jest szansa, że on kiedyś zrozumie, że na prawdę nie chciałam źle? Że potrzebuje terapii i pomocy specjalisty? Objawy bardzo przypominają mi depresję, choć dziwi mnie fakt, że do spotkań i kontaktu z innymi już powrócił, a ja nadal jestem wrogiem.Normalnie wychodzi, rozmawia, zachowuje się normalnie choć wydaje mi się, że bardziej to wszystko ukrywa..Ja cały czas się obwiniam, że to może ja byłam powodem tej depresji/ zachowań i jak mnie zostawił to mu lepiej. Mieliście podobne doświadczenia?Jeśli macie jakieś rady to chętnie przyjmę!
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Każesz człowiekowi być może w stanie pre suicydalnym, gdzie wszystko ma gdzieś, ładnie pisać. Ty napisałeś ładnie, nawet elokwentnie. tylko co jest przekazem ze jak nie będzie ładnie pisał, to niech sie ... ja napisze elokwentnie, zamilknie i nie odzywa! Dziecko kochane zrozum ze to jest forum psychiatryczne, te twoje papierki lakmusowe, szkoły podstawowe, wapmiry energetyczne i wyjscia ze strefy komforu, szkoda nawet komentować, mimo ze ładnie i elokwetnie piszesz, przekazujesz w ładny bo łaadny sposób, głupoty i banały !
7 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Czy aktualnie przyjmuje ktoś convulex 150 na nerwice. Dostałem od swojego lekarza za miast ssri. Pierwszy miesiąc fajnie mnie wyciszyło ale teraz zauważam pogorszenie, może dawka za mała albo organizm się oswoił z lekiem. Dodatkowo dostałem sporej alergii w nocy przerwa na udrażnianie nosa. Co ewentualnie przyjmujecie na nerwice za miast convulex.
5 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Dodam ze tritico i nexpram pozawalaja mi normalnie funkcjonowac. Zaluje ze o kilka miesiecy za pozno zaczalem brac nexpram i ze zwlekalem ze zwiekszeniem dawki tritico.
12 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Bardzo mi przykro. A powiedz jeszcze kłamiesz czasami tylko z nim w relacji, czy w przypadku innych osób też ?
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: