Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Czy jest szansa, że on kiedyś zrozumie, że na prawdę nie chciałam źle? Że potrzebuje terapii i pomocy specjalisty? Objawy bardzo przypominają mi depresję, choć dziwi mnie fakt, że do spotkań i kontaktu z innymi już powrócił, a ja nadal jestem wrogiem.Normalnie wychodzi, rozmawia, zachowuje się normalnie choć wydaje mi się, że bardziej to wszystko ukrywa..Ja cały czas się obwiniam, że to może ja byłam powodem tej depresji/ zachowań i jak mnie zostawił to mu lepiej. Mieliście podobne doświadczenia?Jeśli macie jakieś rady to chętnie przyjmę!
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Witam. Przepraszam że dopiero dziś odpisuję,ale ostatnio mało mam czasu na odpisywanie i stąd ta zwłoka. Tak po mojemu to jesteś względnie zdrową neurotyczną osobowością, a jakieś mankamenty ma tak w zasadzie każdy z nas - nie ma idealnie zdrowych osobowości każdy musi być jakiś i z większymi lub mniejszymi wadami. To że widzisz problem to bardzo dobrze o Tobie świadczy, bo to znaczy że jesteś świadomy własnych niedoskonałości i masz potencjalnie przestrzeń do pracowania nad nimi. Gorzej by było, jakbyś wypierał i nie utożsamiał się z takimi odczuciami,ale jesteś jeszcze młodym człowiekiem o kształtującym się mózgu i osobowości także zaliczyłbym te projekcje do normalnych przejawów Twojej osobowości. Z tego co piszesz to czasami też masz tendencję do dysocjacji które wcale nie muszą być czymś niepokojącym, bo tak w zasadzie nie wynikają one z ciężkich przeżyć, czy przebytych traum(aczkolwiek co do traum wczesnodziecięcych to tak w zasadzie, to nigdy nic nie wiadomo co "siedzi" głęboko ukryte w naszej podświadomości) Na początku zaniepokoiło mnie Twoje zdanie że przeszkadzają Ci te wrzutki myślowe, ale po dogłębnej analizie myślę że jeżeli nie jest to notoryczne i nie przeszkadza to otoczeniu to ty sam z własną samoświadomością deficytu powinieneś sobie spokojnie poradzić. I tak na koniec jak przeczytasz specyfikę osobowości anankastycznej, możesz powiedzieć że masz z tymi zależnościami sporo wspólnego? Pozdrawiam.
7 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Koniecznie brać małe dawki leków antydepresyjnych np ćwiartkę lerivonu.Prosze nie bać się leków
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Cześć, Od 2 miesięcy biorę fluoksetynę. Widzę, że mam mniej negatywnych uczuć, ale również mniej pozytywnych. Jestem gdzieś 'na środku' - w zawieszeniu. Mam obojętność emocjonalną - czy jest dobrze czy źle, wciąż mam podobny, neutralny nastrój. Nie wiem czy jestem obojętny czy już nieczuły. Czy spotkaliście się z podobnymi objawami? Pozdrawiam
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
A czy chciałabyś porozmawiać ze mną? Może łatwiej będzie ci otworzyć się przed kimś z kim porozmawiasz online
7 komentarz
ostatni 19 dni temu  
Witaj kolego, koniecznie udaj się do specjalisty, bo sam sobie z tym nie poradzisz. To co opisujesz to nic innego jak psychozy, które na pewno mają jakieś podłoże. Nie pal zioła, bo rozchwiejesz się zupełnie. Pozdrawiam.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Nie ma interakcji między tymi lekami. Pamiętaj jednak że apozolpin uzależnia i nie należy go stosować dłużej niż 2tygodnie. Jest wiele bezpieczniejszych leków nasiennych o czym powinnaś pozozmawiać z lekarzem jeśli problem bezsenności nie ustąpi.
3 komentarz
ostatni 8 dni temu  
22 dni wyjście z najcięższego stanu. Po tym czasie dawałem już radę samodzielnie jeść i pić. Również mogłem już pójść do toalety. Im cięższa depresja tym większy rezultat leczenia farmakologicznego. O remisji nie ma mowy.
4 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Reklama: