Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Katarzyno, jeśli Ty i córka zmienicie swoje zachowanie uda się ocalić rodzinę. Przemoc jest czymś czego nie powinno być w rodzinie ale niestety zdarza się często. Teraz gdy się leczysz poproś o wsparcie , przeproś za agresję.
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Wydaje mi się, że ciężko znaleźć bratnią duszę w internecie. Ale może lepiej tu niż w ogóle nie szukać wsparcia. Najgorsze chwilę mam za sobą, lecz głowa snuje wizje, że będzie jeszcze ciężej. Później myśli samobójcze. Jak jest dziś u Ciebie?
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
PODBIJAM TEMAT, ODEZWIJ SIE KOLEŻANKO.
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Witam, chciałem prosić o poradę, bo może ktoś się zetknął z takim czymś. Żona co jakiś czas ma zjazd, wszystko jest źle, wszystkie razem spędzone lata to zmarnowany czas, ja jestem beznadziejny i bierze że mną rozwód. Później jest znowu jakiś czas OK. Teraz mamy największy tego typu kryzys w historii. Od miesiąca praktycznie ze mną nie rozmawia, niedługo rodzi nasze trzecie dziecko ale nie chce podać mi nawet jego imienia bo uwaza że nie jestem tego godny. Może nie jestem idealny, ale te wszystkie zarzuty w stosunku do mnie są absurdalne. Rozmawiałem o tym z psychologiem i stwierdził że żona może mieć zaburzenia typu borderline, wskazuje też na to fakt, że nie potrafi budować relacji w pracy i wiecznie jest z kimś w stanie konfliktu. Nie mam już siły, chce z nią być nie tylko ze względu na dzieci, ale nie chce też czuć się jak stolec i wiecznie za wszystko przepraszać. Już teraz czuję się jakbym był kimś totalnie bezwartościowym bo parę lat brania na siebie wszystkich win może wykończyć. Jeśli ktoś się z czymś takim zetknął to proszę dać znać co o tym sądzicie.
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Dzień dobry, Szukam dobrego psychoterapeuty - Warszawa i okolice - który specjalizuje się/zajmuje prowadzeniem psychoterapii agorafobii / zaburzeń lękowych. Czy ktoś może kogoś polecić? Z góry dziękuję.
1 komentarz
ostatni 17 dni temu  
Poddałem się, ale nie uważam, że tam wszystko działa poprawnie. Trzeba zwracać na wiele rzeczy uwagę. Np. w moim przypadku psychiatra(ordynator) ewidetnie nie znał etykiety leku na którym pisało by zaczynać od mniejszych dawek. Zaczął od dużej nie zwracając uwagę na wagę i przedawkował lek reagila. Nie miałem problemów ze środowiskiem lub odrzuceniem. Można podlegać bez myśli hospitalizacji. Obecnie czuje się znacznie lepiej. Niedowierzałem trochę lekarzom zwłaszcza po tym ciągłym dobieraniu leków i przedawkowaniu leków, ale teraz już jest ok. Szpitale psychiatryczne w Polsce jeszcze całkiem dobrze nie funkcjonują.
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Masz toksyczną matkę. Super, że partner jest wspierający. <3 Z mojej perspektywy (jako kogoś kto nie ma osiągnięć a ma wsparcie, bo mama mnie chwaliła za nic, nawet za zwykły zdany egzamin, który wcale nie wyniósł mnie ponad przeciętność :D) muszę przyznać, że masz WIELKIE osiągnięcia. Jak na 18-latkę własna firma to jest objaw świetnej zaradności i ogarnięcia! Wielkie brawa! Możliwe, że matka nie pochwali Cię nigdy, niezależnie od tego jakie fikołki i akrobacje wykonasz - nigdy. Może to zawiść nieuświadomiona? Nie wiadomo ale spróbuj się od niej emocjonalnie odłączyć i odebrać jej moc, odebrać jej wpływ na Twoją samoocenę. Nie pozwól się wartościować. Masz faceta, który Cię ceni więc jego słowa bierz pod uwagę. I to, że aktualnie masz długi to nie jest żaden definitywny koniec, lecz ETAP. Dziś masz ale z nch wyjdziesz. Na spokojnie. Wg mnie jesteś WYGRYWEM. :)
5 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Trzeba zerwać kontakt z matką. Ojciec jako jej były mąż powinien bardzo intensywnie namawiać ją na terapię!!! 41 lat to nie dużo, jeszcze ma szansę uwolnić się od swojego demona.
6 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Reklama: