Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Żeby poradzić cokolwiek z tym problemem trzeba by znać historię Twojej choroby. Myślę ,że powinieneś spytać o to lekarza który cię leczy i ma pełny dostęp do dokumentacji medycznej. Nie dziwię się ,że odczuwasz skutki uboczne leków i być może aktualnie te dawki są zbyt duże, jednak o radę pytaj fachowca który ma doświadczenie z tymi lekami.
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
W psychiatrii nie ma określonego czasu stosowania leków. Leki przeciwdepresyjne można odstawić po pierwszym epizodzie choroby. U mnie tak było ale po dwóch latach choroba wróciła i niestety leki muszę brać do końca życia- choruję prawie 30 lat. W pierwszych latach choroby miałam chęć odstawiać leki jak najszybciej bo wstydziłam się , że choruję. Teraz wiem , że nie mogłabym funkcjonować bez psychotropów. Życzę Ci aby twój epizod choroby był ostatnim bo to jest możliwe.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Czyli jest szansa wyzdrowieć ja przestałem brać leki po szpitalu i znowu miałem takie schizy że było u mnie pogotowie i znowu zacząłem brać leki i jakoś w miarę funkcjonuje
10 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
[CYTAT] freshescape 23-06-2023, 11:48:14 Mozna nawet miec 2 renty. Drugą po śmierci rodzica. [/CYTAT] I ja tak mam. Po mamie.
15 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Cześć Na czeskiej jest w sumie fajnie, dobrzy lekarze. w miare miłe pielęgniarki, dobra atmosfera, w sumie mało jest ciężkich przypadków tzn. takich co mogą zrobić krzywde(na obserwacji tylko tacy mogą być), lekarze sami szukają pacjentów jak chcą z nimi pogadać. Także luzik. Ja tylko taką powierzchowne porównanie moge mieć z aleksandrowską gdzie raz byłem tylko odwiedzić koleżanke i to było jeszcze przed remontem to tam to jest sajgon i mimo że byłem odwiedzić tą koleżanke na kobiecym to cała masa tam ciężkich przypadków. A obserwacje z aleksandrowskiej znam tylko z opowieści kolegi to podobno skaczą po stołach, srają po kątach no masakra. W życiu nie chciałbym tam trafić.
7 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Może masz jakieś zaburzenia osobowości. Ja jestem po trzydziestce i od ponad 20 lat mam wrażenie że wszyscy mi zagrażają przez co mam ochotę zamordować każdego kogo uważam za zagrożenie. Czy to jest normalne?
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Hej, a czemu tak to odbierasz, że Ciebie olał? Ja bym to odebrała jako miły gest, że myśli o Twoich finansach, a nie własnym zarobku. Jeżeli zależy Ci na prywatnej wizycie, to po prostu umów się u innego lekarza.
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Jestem tu nowy ale odpowiem co ja o tym myślę, może ci to pomoże. Po pierwsze też myślę o śmierci ale boję się jakiegokolwiek bólu umierania i jestem tchórzem, więc odpada. A po drugie - analizując życie logicznie, nie ma czegoś takiego jak śmierć i niczego poza nim, jest po prostu przerwanie trwania. Ale w gruncie rzeczy biologicznie jesteśmy tacy sami, jakbyśmy patrzyli w lustro, więc siłą rzeczy to bardziej czeka cię kolejne życie niż wieczne nieistnienie. Oczywiście nie mam na to pewności, po prostu wszystko sobie przeanalizowałem siedząc 13 lat na vikop.ru, więc myślę że czeka mnie podział po połowie, albo nic, albo od nowa. Co mnie trochę uspokaja, bo jedno i drugie może być dobre dla mnie. Ale to tylko owoc mojego chorego myślenia, nie wszyscy muszą się z tym zgadzać =).
23 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Reklama: