Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Rodzice łatwo uleglają zmanipulowaniami resztą. Nie mam z nimi problemu. Szukam (free) instytucji w formie RACJONALNEJ opieki psychiczno-zdrowotnej, mogącej kłaść nacisk na organy państwa, oraz (charge) wsparcia konsultacyjno-prawnego, w (gwałt.) razie zaistnienia problemu.. - Problem nierozwiązany.:-[
8 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Dzień dobry, Gdy byłam dzieckiem mama była sądownie skazana na leczenie schizofrenii paranoidalnej. Później gdy wyszła leczyła się i to jeszcze do niedawna, bo wiem że brała jakieś antydepresanty - które nagle odstawiła i nie wiadomo czy to z konsultacji z lekarzem, czy sama z siebie. Podejrzewam, że mogła oszukać lekarza. Teraz ma silny nawrót choroby, boje się że jak nie trafi na oddział to będzie chciała zrobić krzywdę tacie, sobie, albo mi (kiedyś zaatakowała z nożem tatę i mnie). Czy ze względu na jej historię choroby w zakładzie jest możliwość, aby karetka zabrała ją na przymusowe leczenie chociaż nie jest osobą ubezwłasnowolnioną? Bardzo
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Ktoś był i się wypowie? Jak zachowują się pielęgniarki w stosunku do pacjentów, co jaki czas jest kontakt z lekarzem, rozmowy z psychologiem, jak wyglądają zajęcia z terapeutą, czy robią tam jakieś problemy o telefony?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Witaj kolego, koniecznie udaj się do specjalisty, bo sam sobie z tym nie poradzisz. To co opisujesz to nic innego jak psychozy, które na pewno mają jakieś podłoże. Nie pal zioła, bo rozchwiejesz się zupełnie. Pozdrawiam.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
O to mam szanse jeszcze żeby było dobrze zdrowia życzę
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Bardzo proszę o pilną odpowiedź jaki jest najlepszy oddział Psychiatryczny w Poznaniu? Głównie chodzi o silna depresje
1 komentarz
ostatni 16 dni temu  
Witam mogę prosić o jakiś kontakt z osobami które doszły do siebie jest to dla mnie bardzo ważne dziękuję
38 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
[CYTAT] soturi 23-08-2023, 21:36:29 ... Problem w tym, że najbardziej dobija mnie to poczucie bezsensu i pustki. To, że nie wiem po co istnieję, że czuję się niewystarczająca i że często jest mi źle tak po prostu. ...[/CYTAT] Wystarczy, że istniejemy i możemy doświadczać życia. Tak naprawdę życie nie ma celu, jest tylko czas który wypełniamy wmiare naszych chęci i moźliwości. Bycie zadaniowym to bardzo dobra cecha i daj się jej uaktywnić. Jesteśmy spełnieni kiedy realizujemy swój potenciał i nasza praca służy innym. To daje satysfakcję. Masz rodzinę i tu jest poletko do wykorzystania twojch predyspozycji. Ale nie tylko, to praca,własne projekty. To poczucie bycia wystarczajacym do czego jest Ci potrzebne. Kto decyduje czy jesteśmy wystarczający czy nie? Czy róża jest wystarczająca - tak czy nie? To wszystko jest naszą indywidualną interpretacją świata. I raczej myślę, że tak naprawdę to my szukamy czegoś wystarczającego dla nas. Czegoś w co moglibyśmy inwestować nasz czas, czego nie będziemy żałować. Czas jest dla nas cenny i dlatego robimy to zbyt ostrożnie. A tu trzeba inwestować, bo jak się nie inwestuję to się traci. Nawet źle ulokowany czas (który kończy się porażką, dyskom***m,straconymi zasobami, stratą) coś nam daje. Mamy jakieś doświadczenie, wiemy co nas nie kręci, co omijać szerokim łukiem. Próbując nowych rzeczy dajemy sobie szansę na satysfakcjonujący czas.
5 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama: