Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Jak często się kłócicie w związku?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Brałem cała tabletkę sildenafilu przed seksem.Własnie teraz czytam na forum jak niektórzy mówiakze biorą sobie pół tabletki. Nie próbowałem bo obawiałem się,ze nie będzie działania po takiej dawce.No nic, zamówiłem sobie ten penis complete Jak przyjdzie to porównam działanie z połową dawki sildenafilu i napiszę tutaj na forum jakie są wrażenia.
6 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
5972 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Dawki do 100mg są bezpieczne możesz zwiększyć i zobaczyć jak zareagujesz
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
ARTYKUŁ: Biomarkery Choroby Alzheimera kliknij tutaj, aby przeczytać komentowany artykułkomentarz: Jestem internistą z 35-letnim klinicznym doświadczeniem i często miewam pacjentów z AD. Z powyższego artykułu zupełnie nie zrozumiałem co Autorka nazywa biomarkerami,których"rozwój"możnaby monitorować.Bo przecież nie chodzi chyba o nadciśnienie,dyslipidemie,cukrzycę czy inne choroby metaboliczne?Te występują u ludzi bez AD i nie mogą być podstawą różnicowania....
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Twój problem może być złożony, ale mam podobnie. Mój rekord niespania do dwa tygodnie ciurkiem, od tamtego czasu boję się spać i wiem co to widzenie tunelowe. I nie wiem co robić, nikt nie chce pomóc, zwłaszcza obecny lekarz :/ .
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Sprawy w takich sytuacjach wyglądają u nas tak że z zaburzonym, chorym człowiekiem nie da sie zrobić praktycznie nic. Jesli on sam nie będzie chciał. Nawet karalność wygląda tak ze praktycznie kogos nie zabije to za duzo nic nie można zrobić. Ale pytaj specjalistów, bo moze sie okazac ze dojdzie do tego, ze chory ojciec wyląduje u ciebie w domu... Bez swojego i piniedzy.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
[CYTAT] Makosza 14-07-2023, 18:10:04 Jes coś co można zrobić. Zająć się sobą. Zostałaś sama /@a.kowal855 z małymi dziećmi/ i potrzebujesz wsparcia. Jeśli potrafisz zadbać o zasoby to jest bardzo dużo. Daj sobie czas na cos co buduje twoje zasoby. Zacznij więcej spotykać się z rodziną znajomymi. Potrzebujesz socjalnego życia w którym jest odrobina balansu. Ograniczenie życia do jednej osby jest ślepą uliczką. Możesz rozwijać się zawodowo, tam rozwinąć swój potencjał. Twój mąż jest jak np. osoba bez ręki albo nogi co kolwiek nie zrobisz, bez względu jak bardzo kochasz - nie odrośnie. Tak samo tutaj możesz poprostu zacząć żyć, rób wszystko to co Ci jest potrzebne, co lubisz. Męża bedziesz miała obok, będzie chciał wejść w Twoje życie wejdzie, bedzie potrzebował być sam i po swojemu ok. Pokochaj siebie, a najprościej to zrobisz przez działanie na twoją korzyść np. sport, hobby, uczenie się nowych rzeczy. Wypełnij tą pustkę, najlepiej nowymi aktywnościami, ma Ci to dostarczać emocji . Twój partner może być zły nawet dlatego bo wie, że zawodzi. Albo potrzebuje zaspokoić inne emocjonalne potrzeby. Daj mu na to czas. Jeśli bedzię widział, że potrafisz o siebie zadbać napewno będzie spokojniejszy. Nie chcę abyś wzięła go poza nawias, angażuj go w aktywności dnia codziennego. Bo jednak zwykłe sprawy też tworzą bliskość. I oczekuj tego nawet jak zrobi awanturę, pretensję czy zastosuje inne sztuczki. Zawsze sprowadzaj sprawy do zwykłego porządku. Bo one ułatwiają powrót, będzie miał okazję Cię zachaczyć, zrobić coś za Ciebie, pomóc Ci w czymś, a nawt poprosić o zastępstwo. Nie to trudno. Pozwól sobie zaopiekować się sobą. Odganiaj wpadanie w żal, smutek. Zaufaj swojej mocy. Bądź pewna w tym co robisz, rób tak jak uważasz a nie tak jak jest dobrze. Czasem coś rozminie się z twoją intencją ale to do Ciebie należy sprawczość. [/CYTAT] Twoja wypowiedź pozytywnie mnie zszokowała. Tak świadome osoby to prawdziwa rzadkość. Kciuk w górę dla Ciebie.
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Reklama: