Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Brałam pregabalinę trzy razy ( 3 podejścia), najdłużej miesiąc. Zawsze w dawce 50. Brałam koło godz 20, a potem koło 22 dołączałam 0,5 lerivonu lub 0,25. Na początku zawsze jest efekt rewelacyjny ! Zaczyna sie sypiać bez problemu, prawie bez senności w dzień i wyłączone są emocje. Znikają lęki. Życie staje się prostsze. Im dalej tym coraz gorsze fale gorąca, a efekt dobrego spania szybko znika ( u mnie po około 2,3 tygodniach). Pojawia się coraz gorszy nastrój. Odstawienie jest trudne, pojawiały się drgawki ( trzymające około kilku godzin). Ale da się odstawić. Po odstawieniu długotrwale pogłębiona depresja, tak że trzeba zwiększyć dawki leków antydepresyjnych. Lek na pewno nie dla chorych na depresję, podobnie jak inne leki antylękowe. Jezeli brac to tylko do miesiąca czasu lub do momentu kiedy efekt dobrego nastroju antylękowego się utrzymuje.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Cześć, nie przejmuj się reakcją otoczenia, jak masz iść do szpitala to idź sobie pomóc. Zdrowie jest najważniejsze.
2 komentarz
ostatni 21 godzin temu  
Mogę napisać tylko jedno : bardzo potrzebujesz psychoterapii, musisz w sobie przepracować tę traumę. Nie wiem, czy masz jakieś szanse na nią tam, gdzie jesteś. Czy wchodziłby w grę ew. powrót do kraju i odbycie jej? Prywatnie to niestety koszt, ale jest szybciej. Na NFZ możesz starać się o taką w Poradni Zdrowia Psychicznego w rejonie, gdzie jesteś zameldowana. Wydaje mi się, że to konieczne, żebyś się uspokoiła wewnętrznie. A co mogę napisać tutaj - wiem, że bardzo, bardzo trudna jest zmiana swojego spojrzenia na to, bo patrzysz przez pryzmat swojej wielkiej krzywdy i traumy. Rozumiem to. Ja jednak mogę spojrzeć z boku - i powiem Ci, że bardzo niewielu jest takich czystych socjopatów, którzy znęcają się dla samej przyjemności znęcania się. Znacznie częściej są to osoby jakoś zaburzone, same skrzywdzone, które prześladowaniem innych coś sobie rekompensują lub po prostu nie potrafią traktować innych inaczej, bo sami byli tak traktowani. Spróbuj pomyśleć o nim tak, że np. był bity przez swoich rodziców, bardzo. Ojciec znęcał się nad nim tak, jak on nad Tobą. Albo krzywdził go molestowaniem seksualnym. Takie osoby czasami odreagowują swoją złość i własne cierpienie krzywdząc innych. Nie daje im to ukojenia, więc powtarzają schemat. To go oczywiście nie usprawiedliwia, ale może wyjaśniać sprawę. Czasami dzieci/młodzież odreagowują w ten sposób porzucenie przez rodzica czy bolesny rozwód rodziców. Wiesz, na zasadzie (w uproszczeniu) : jeśli mnie jest źle, to czemu innym ma być dobrze? Dodatkowo na swoją ofiarę wybierają osobę ładną, kiedy np. mają kompleksy, a zawsze osobę delikatną i kruchą. Zrozum mnie dobrze - nie chcę go usprawiedliwiać. Chciałabym, żebyś spróbowała spojrzeć na niego jak na osobę, która też czegoś niedobrego doświadczyła w życiu. Nie zmniejszy to jego winy, ale może złagodzi Twoją chęć skrzywdzenia go. Pozdrawiam serdecznie, trzymaj się i napisz, co słychać.
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Ale co? Rafaello? To ty?
8 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Mam ten sam problem od ponad 15 lat uciekaj najdalej jak się da . To nie życie tylko ciągły stres o życie tej osoby bo szantaż emocjonalny nie ustąpi . Ja już mam dosyć .Jak bym opowiedział jak takie życie wyglada komuś to by się zdziwił ze ja takie cos mam na codzień i jeszcze funkcjonuje . Tylko dzieci sa moja motywacja. A ja sam z tym żyje bo mi wstyd o tym mówić .Nie wiem jak dalej to wytrzymam .
4 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Od roku leczę kolejny epizod depresyjny z dobrym skutkiem i ostatnio zastanawiam się nad rozpoczęciem stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Wiem że jednym z częstszych objawów ubocznych pigułek są stany depresyjne. Ginekolog nie potrafił rozwiać moich wątpliwości. Jak to wygląda z waszych doświadczenień? Stosujecie antykoncepcję hormonalną? Jak z samopoczuciem psychicznym?
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
W jakich przypadkach nie należy stosować hipnozy? Jakie są przeciwskazania, itp?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Witaj kolego, koniecznie udaj się do specjalisty, bo sam sobie z tym nie poradzisz. To co opisujesz to nic innego jak psychozy, które na pewno mają jakieś podłoże. Nie pal zioła, bo rozchwiejesz się zupełnie. Pozdrawiam.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: