Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry, Na tym portalu edycja jest trudna. Gdy wpisuje się jakiś temat lub wątek to łatwo go napisać. Natomiast podczas edytowania pojawiają się fragmenty kodu html. Sądzę, że to raczej problem tego portalu, że podczas edycji pojawiają się fragmenty kodu HTML i że dobrze by było to poprawić, by portal mógł sprawnie funkcjonować. Pozdrawiam, M.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Moja opinia jest negatywna, jak chodzi o forum i o treści, te drugie są ciekawe ale mało w nich informacji przydatnych pacjentom. A co do pierwszych, to za dużo jest blokowanych wypowiedzi, brakuje też możliwości prywatnego pisania między uczestnikami forum.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, medycyny i zdrowego stylu życia. To miejsce, gdzie eksperci i pasjonaci branży dzielą się wiedzą i doświadczeniem. 🏥💊 Aby uczcić tę okazję, organizujemy konkurs o jesiennej chandrze! 🍂😔 Jak wziąć udział? To proste: 👉 Polub stronę Medforum.pl! na Facebooku 👉 Dodaj pod postem konkursowym w formie komentarza przepis na to, jak skutecznie radzić sobie z jesiennym przybiciem. 👉 Polub post konkursowy Nagrody? Oczywiście! 🎁 Uczestnicy, którzy spełnią powyższe warunki i udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzymają zestaw kosmetyków Tołpa Dermo Face. Konkurs trwa do 14.12.2023 r. Jesień może być magiczną porą roku, a my chcemy razem z Wami odkrywać jej uroki. Dołącz do nas i podziel się swoimi sposobami na walkę z chandrą! Dowiedz się więcej na stronie FB Medforum.pl!, a także w regulaminie i weź udział w konkursie! 💪🍂 Więcej informacji znajdziesz na: https://medforum.pl/wiadomosc/konkurs-odpowiedz-na-pytanie-jak-walczysz-z-jesienna-chandra-i-zgarnij-nagrody/30950
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Szukam, fajnego, w miarę moderowanego forum. Natomiast nie rozumię dlaczego wiele postów ludzi tutaj jest blokowana, czyli jest nie widzoczna . Mimo iż większość tych postów nie łamie absolutnie niczego, co było by złe. Można prosić o wyjaśnienie ? No chyba że sami piszący, chcą ich zablokowania... No ale jakieś słowa wyjaśnienia, działania forum. By sie przydały.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Czytam różne książki. Literaturę polską i światową, psychologiczną i nie tylko. Obecnie od jesieni czytam "W poszukiwaniu straconego czasu" i uważam, że jest to dobra książka ale domyślam się, że niektórych może trochę nużyć jej długość (7 tomów). Mi to nie przeszkadza, mocno się wciągnęłam w treść i ogólnie mi się podoba. Poza tym sięgam do różnych innych książek. Czasem, nawet latem, wracam do "Opowieści wigilijnej", bo bardzo lubię tę książkę.
55 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
24 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
U mnie cały czas rock na Spotify.
8 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: