Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Hej odezwij się zablokowali mi konto które odzyskałem ale nie ma tam żadnych wiadomości.Napisz tu mam nadzieję że odczytasz ta wiadomość.
12 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Tu nie można prywatna wiadomość. Pisz na GG gadu gadu
9 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Hej odezwij się zablokowali mi konto musiałem założyć nowe
5 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Witam od dawna leczyłem się na OCD, brałem dużo leków z grupy SSRI itp, ostatnio przez dwa lata brałem Pregabaline w dawcę 300 mg oraz Depakine Chrono w dawcę 1000 mg do Września ubiegłego roku, Pregabaline odstawiłem w Maju, odstawiałem ją spokojnie od Stycznia, jakoś półtora tygodnia temu zaczęło się u mnie coś dziwnego, mam bezsenność, brak apetytu, depresje, mocno obniżone emocje, ledwo pije, co to może być, ten stan przechodzi jak wezmę Lorafen ale nie mogę całe życie brać Lorafenu, bo się uzależnię na razie wziąłem go dwa razy, obecnie biorę od tygodnia Effectin w dawcę 150 mg i Pregabaline w dawcę 150 mg ale nic na razie wielce się nie zmieniło co mogę zrobić? Do tego dochodzi brak zainteresowania kontaktem między ludzkim, niedawno temu miałem wypadek w pracy i brałem Clindamecynę, do tego jest mi zimno czy to już końcówka ?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
No i minął rok, dwa. Rozwiodłem się. Okazało się ze byłem zdradzany, odezwali się do mnie kochankowie żony na portalu FB. I dla wszystkich tych którzy mnie tu diagnozowali- jestem zdrowy, u żony zdiagnozowano ChaD. Sama się leczyła i doprowadziła do takiego stanu że od rozwodu -już kilka miesięcy- nie pracuje w szpitalu. Ja poszedłem na psychologię, skończyłem drugi rok ze średnia 5.93. Dzwonię czasami do żony, ale jak nie ma mani do jest w ciężkiej depresji. Nie wie czy dzwonię żeby się pośmiać z jej bólu, czy żeby współczuć. A ja po prostu zawsze ją będę kochał i mimo ze daleko to troszczę się na tyle na ile pozwala. Czasem coś napiszę, wyślę kwiaty i żyje. Swoją terapie nie mówiąc już o lekach dawno skończyłem. Pozdrawiam wszystkich i dużo zdrówka
33 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Podobno elektrowstrząsy to ostatnia deska ratunku w przypadku depresji lekoopornej. Osobiście nie miałam więc może jest na forum ktoś kto miał EW?
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Chciałabym z kimś porozmawiać
5 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Dziecinne to by było gdybyś był w stanie jakim jesteś, pisał o tym i nic z tym nie robił. Nie jestem specjalista, ale wskazujesz raczej swoim postrzeganiem, na jakiś stan pre-psychotyczny. Rób coś chłopak z sobą, bo jak cie psychoza sieknie. To nie będzie czego zbierać.
10 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Reklama: