Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Chciałem się podzielić jeszcze jedna myślą. Sytuacją. Wydarzyła się z 4 lata temu. Na lotnisku po powrocie z wakacji w Polsce. Byliśmy wtedy u dziadków córki ok. 1.5 tygodnia. Córka racji tego że sporo czasu spędziła z dziadkami już w samolocie mówiła że chce do dziadków. Dla mnie logiczne . Wysiedliśmy z samolotu a moja żona zakomunikowała mi ze jeśli kiedykolwiek nasza córka stwierdzi że chce mieszkać z dziadkami lub blisko nich to moja żona tak zrobi. Wtedy zrobiło mi się smutno. A teraz myślę sobie ze chyba już wtedy nie byłem serio traktowany. Jak rodzina. Jak mąż. Nie wiem może się mylę. Może źle oceniam sytuację.
23 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Bardzo proszę o pilną odpowiedź jaki jest najlepszy oddział Psychiatryczny w Poznaniu? Głównie chodzi o depresję zaburzenia lękowe
2 komentarz
ostatni 9 dni temu  
[CYTAT] netsprint 24-11-2023, 16:31:47 Tylko szczerość pomoże wam odzyskać to czego wam tak bardzo brakuje. Zapytaj partnerkę czego potrzebuje, czego jej brakuje, o czym marzy. Dobrze zaplanować wspólnie, co będziecie robić: jak spędzicie dzień, na wypadek brzydkiej pogody lub innych niespodziewanych turbulencji. Spraw, że Twoja dziewczyna nie będzie wiedziała o Tobie wszystko lub zaskakuj ją częściej. Nie chodzi o ukrywanie czegoś, ale o to, by być ciekawym dla partnerki. Wyjedź z partnerką na wakacje, jeśli tam też będzie jej nie odpowiednio to znaczy, że Wasz związek się sypie. Pary, które wakacje kojarzą z rutyną i pretensjami, to pary, w których wygasło zainteresowanie nie tylko seksem, ale też sobą samym[/CYTAT] Juz były rozmowy szczere to powiedziała że musi sama to przemyśleć wszystko
5 komentarz
ostatni 4 dni temu  
Próbowałaś porozmawiać z tą dziewczyną. Wiesz co się w jej życiu dzieje, że tak ucieka w takie zachowanie. Nie wiem w jakie stany może wprowadzić taki lakier. Gaz zawarty w lakierze pewnie jest substancją odurzającą, pozostałe składniki zatruwają organizm. Słyszałam kiedyś o przypadku odurzania się gazem z bitej śmietany. Śmietana jest zamrażana a uwalniany zostaje tylko gaz. Przeszukaj internet, ludzie dzielą się różnymi doświadczeniami, może uda Ci się poznać mechanizm tej używki. Nawyki można zmieniać, przekierowywać uwagę na coś innego. Jeśli pozawala jej to usnąć to może zwykłe zmęczenie (najlepiej sport, ale zaśnięcie przy serialiu może wchodzić w grę) pozwoli jej szybko zasnąć.
7 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Ja mogę jedynie powiedzieć kogo nie polecam i jest to Natalia Rakowska.
2 komentarz
ostatni 23 dni temu  
Moja matka zatruwała mi życie odkąd zmarł ojciec a ona dostała po nim rentę. Choć jak pomyśle początki zauważyłam już w dzieciństwie kiedy to " dobierała mi koleżanki". Kiedy byłam nastolatka (16) widząc moja więź z ojcem któregoś dnia powiedziała coś takiego " jakby ojciec cie ojciec obmacywał to mi daj znak". Te słowa wyryły mi w głowie straszna ranę. Nagle matka mnie uświadomiła ze mój tato jest mężczyzna. Nie było mi to potrzebne. Ojciec nigdy nic mo nie zrobił. Jak byłam pełnoletnia matka powiedziała ze najlepszym mężem dla mnie będzie taki który będzie mnie lał po mordzie. Kiedy poznałam swojego przyszłego męża chciałam zamieszkać u Niego - 600 km od domu. Wtedy moja matka wpadła w histerie. Mdlała, straszyła ze łyknie jakies tabletki. Zdecydowaliśmy z mezem ze On wprowadzi się do nas. Chwile był spokój. Do urodzin dziecka, jej wnuka. Całkowicie oszalała na punkcie Małego. Traktowała Go jak własne dziecko. Moje zdanie się nie liczyło. Nawet mojej Teściowej nie pozwalała Go na ręce wziasc - któregoś dnia powiedziała mi ze Tesciowa chce Małemu nóżki połamać. Kiedy Młody podrósł nieraz słyszałam jak mówi do Niego " ta twoja *** mamusia nie chciała ci zrobić tego czy tamtego na obiad". Tak dokładnie mówiła. Jest jeszcze coś czego nie zapomnę do końca życia. Kiedyś powiedziała mi WYMODLĘ NA CIEBIE CHOROBĘ JAK NA OJCA WYMODLILAM. Dzis mam taki uraz że aż boje się badań robić. Mam takie schorzenia co 70 latkowie. Czasem wstaje z bólem. I wtedy przypominam sobie słowa matki. I czy to ta choroba o ktora się modliła czy czeka mnie jeszcze coś gorszego.
5 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Coraz mniej ciekawych wątków, prawie w ogóle nowych artykułów.
26915 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama: