Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Leki nie przestają działać jeśli wcześniej działały, a teraz nie to pewnie odstawiono leki
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Sama zauważasz,że jest to reakcja na stres. Jedni zajadają, piją a ty nabrałaś zaufania do medykamentów. Słowem kluczem bedzię "ból wewnętrzny", co jest jego źródłem, trigerem. Postaraj się znaleść inny sposób na wycicszenie w chwilach stresu. Zrób sobie meliskę, zjedz owoce, termofor, ciepły koc. To taki substytut na początek. Zacznij zgłebiać temat jak sobie radzić ze strsem, za pomocom fachowej literatury. Obejrzyj filmiki z ludźmi którzy opowoadają jak sobie radzili z trudnymi sytułacjamo. Obserwuj siebie jak reagujesz na stres.
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Nie chce być naprawdę nie miły i nie uprzejmy. Cieszy mnie PRANA ze piszesz. Ale twoje nastawienie do problemów jest takie że jak ktoś by za często puszczał bąki. To by za rączkę po lekarzach chodziła i doszukiwała sie 15 zaburzeń....
4 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Na tamten moment umowy może żona miała większy dystans do tego co się dzieje. Im wiecej problemów, niepewności tym człowiek drażliwszy. Z dugiej sytony łatwo też przyjąć rolę ofiary. Jesteście w tym razem, twoje potrzeby i zrozumienie twoich emocji też jest ważne. Jeśli reagujesz na bierzacę potrzeby żony to ona też powinna to docenić. Podkreśl swoje starania, wiadomo w związkach mamy pewne zobowiązania względem siebie, ale one nie są bezkosztowe dla drugiej strony. Jeśli lubisz tak a nie inaczej wchodzić w interakcję z innymi ludźmi ustal z żoną kod za pomocą którego ona bedzię Ci sygnalizować czy ma nastrój, siłę itp. na gruby dowcip. Zapytaj czy ma ochotę na np. jakiegoś wafelka jak marki X to nie ma nastroju, Y jest ok i wszystko co powiesz będzie Ci wybaczone. Znajdziecie coś co będzie pasowało do waszego życia. Jesteś dla niej i to jest najważniejsze, lepiej się pomylić, zrobić jakąś gafę, zebrać burę a nawet serię gradowych dni niż uciekać od problemu. Nie będzie dobrze, fajnie i miło nawet jak bedziesz chuchał i dmuchał, życie tak was postawiło. Wymuszenie jakiś zachowań na tobie nie odczaruje sytułacji , a bycie autentycznym to najlepsze zachowanie jakie może być. Będzie kochać dalej albo pogoni. Ale bedziesz w zgodzie ze sobą. Osobiście bardzo szanuję fakt pozostawienia swoich obaw, niepewności, strachu dla siebie. Po faktach łatwo się mówi mogłeś to czy tamto. Ale spokój, racjonalne podejscie bliskiej osoby jest tym światłem w ciemności. Dobrze zdałeś ten egzamin, nie oczekuj pochwały od innych, wystarczy że ty to wiesz. Do wszystkiego można dorabić teorię, nadawać wydarzeniom dowolną narracie ale jaki byłeś w tym wszystkim i co przeżywałeś, tylko ty sam wiesz. I z tego doświadczenia musisz czerpać siłę.
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Tak orzeka się niezdolność do pracy, ale jedynie częściową, a nie całkowitą niezdolność do pracy
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Często na początku stosowania leku jest pogorszenie. Po dwóch tygodniach powinno minąć. Ważne żeby mieć kontakt z psychiatrą
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Mam pytanie odnośnie przyjmowania leków Abilify Maintena w zastrzyku oraz Klozapol. Jestem mężczyzną, Czy jest jakiś wpływ na poczęte dziecko (czy przyjmowanie leków może przyczynić się do powstania u niego chorób) i czy to jakoś odkłada się w spermie? Czy może to zaszkodzić partnerce po stosunku?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Czy ktoś zażywa (bierze) lek Pragiola. Jakie ma odczucia, jak ten lek działa ?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: