Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Ja mam Latudę i bioxetin czyli fluoksetyna i ja się dobrze czuję jakby te leki same się uzupełniają bioxetin za dnia dodaje mi energii a latuda pomaga zasnąć
347 komentarz
ostatni 2 dni temu  
Pisać można wiele, jednak wsparcie na żywo jest najważniejsze. Skontaktuj się proszę z panią Agnieszką, na pewno pomoże. Jestem tego pewien! https://psychoterapiarutkowska.pl/
17 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Czy wizyty u psychoterapeuty online są dostępne na NFZ? Czy wizyta online może odbywać się za pomocą wideorozmowy przez telefon, a nie przez komputer/laptop? Słyszałam że psychoterapia na NFZ odbywa się raz na miesiąc, to prawda?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Kochani,czy zna ktos jakis gabinet w Gdansku,gdzie wykonuje sie badania urodynamiczne?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
1)Może powinieneś ustalić z psychiatrą pory brania leku. Ja biorę dwa razy raz rano potem popołudniu i nigdy przez snem by tak nie sypiac. 2)Senność i zmeczenie w ciągu dnia świadczy o tym, że źle sypiasz. Że masz problem z samym snem prawidłowym. Ja sobie poradziłem tym biorąc kilka dawek hydroksyzyny. Potem już udało mi się sypiać normalnie.Powinienes o tym powiedzieć psychiatrze. Lekarz psychiatra może i Tobue przypisać jakiś lek na sen. 3) ten syndrom niespokojnych nóg nazywa się zapewne akatyzja lub tazytyzja(potrzeba ciaglego chodzenia). Na to istnieje lek np. Akineton który redukuje to działanie. Jednak gdy objaw jest niezwykle silny tzn. Ze ciagle chodzisz to powinieneś odstawić ten lek na inny lub zmniejszyć obecną dawkę.
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Witam, Mam bardzo podobne objawy od 12 lat, tez zaczyna sie od zoladka i spadku masy ciala. Za pierwszym razem zdiagnozowano Helicobakter P i zapalenie zoladka. Mialem moze 5 nawrotow tego paskudztwa. Trwa to kilka miesiecy i poprzednio przechodzilo po Zolofcie. Oczywiscie wszystkie badania byly do tej pory w normie. Bole wystepuja po jedzeniu tak jakby niestrawnosc Czy jest tu ktos z podobnymi problemami, ktos kto probuje wyleczyc to w inny sposob?
14 komentarz
ostatni 24 dni temu  
U mnie właśnie poprawa była natychmiastowa bo od pierwszej tabletki i to sprwilo, że zaczełam myślec o nich jak o placebo.Jednak tak nie jest bo już biorę kawał czasu i naprawdę libido sie poprawiło. Tak więc finalnie jestem zadowolona,ze spróbowałam.
9 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Na razie stan się utrzymuje na dobrym poziomie, zobaczymy jak ze snem.
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: