REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Naprawdę nikt nie jest w stanie odpisać mi na pytanie?
2 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
Mogę się podpiąć, tak samo chodziłam na zabiegi laserowe plus stosowałam kremy od dermatologa. Dopiero gdy trafiłam do psychiatry I dostałam lek przeciwlękowy i przeciwdepresyjny to czerwienienie się zniknęło. Teraz mam już diagnozę Chad I inne leki ale nadal biorę pregabalinę i czerwona, napadowa twarz zniknęła. A kiedyś był dramat. Podczas zwykłej rozmowy stawałam sie burakiem i inni to widzieli bo zwracali uwagę. A przy rozmowach niekomfortowych to już w ogóle.
60 komentarz ostatni 17 dni temu
 
Dzień dobry, czy ktoś z Was ma zaburzenia konwersyjne? Jakie leki przyjmuje, co mu pomaga? Z góry dziękuję za odpowiedź
1 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
Witam. Od kilku lat mam problemy z... no właśnie z czym? Jest to takie dziwne uczucie mrowienia, skrobania, pieczenia (nie umiem tego określić) w prawej nodze pod kolanem. Lekarz rodzinny przepisał mi Aropilo i w zasadzie działa, ale pojawiło się to też w lewej nodze, do tego doszło uczucie pieczenia, parzenia w udach. Następne to niespodziewane drgania mięśni (różnych). Najgorzej jest wieczorem. Do godz 20-tej maksymalnie muszę wziąć leki, czyli Aropilo, Hyroxizinum i Trottico, inaczej miała bym pół nocy chodzenia i te dziwne uczucia. Dodam też, że od dłuższego czasu, najbardziej wieczorem pojawia się uczucie roztrzęsienia. Bardzo często mam puls powyżej 100 i silne, szybkie bicie serca, tak, że nawet widać to gołym okiem (bluzka podskakuje). Jeszcze dochodzi uporczywe swędzenie całego ciała. Pomocy!
1 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
Czy od psychiatry ktos kiedys wyszedł bez recepty/diagnozy?!
1 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
W październiku laryngolog przepisał mi Metafen zatoki. Nie mogę przestać go brać. Nawet nie mogę się skupić na pracy, nie myśląc, żeby go wziąć. Biorę coraz więcej i zastanawiam się czy Metafen uzależnia i czy ja jestem uzależniona. Jestem pod opieką psychiatry i psychologa, ale po prostu się boję, bo tracę nad tym kontrolę, a wizyty u nich mam dopiero 4 stycznia. I nigdy nie paliłam ani nie używałam narkotyków. Nie piję alkoholu.
1 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
Witam mam taki problem trwa to około 3 lat od kad trafiłem do ośrodka socjoterapii poczułem wtedy że nie jestem jakby sobą ciężko to opisać czułem takie odrealnienie i poproatu nagle to się stało jakby ktoś mi wcisnął guzik w głowie i czułem się bardzo źle nie wiedziałem co ze sobą zrobić do teraz mam to czuje się bardzo źle mój mózg jakby nie działa chodze jak zombie jem pije i się załatwiam nie potrafię sie cieszyć z niczego nie potrafię odczuwać emocji i nie rozumiem dużo rzeczy co się do mnie mówi ciężko mi jest cokolwiek zapamiętać proszę o pomoc mam dopiero 18 lat i takie coś blokuje mi życie nie mogę pracować ani się uczyć bo się nie da
1 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
1 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
REKLAMA:
REKLAMA: