Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Skoro masz brać lek to nie rozumiem czemu ten lek próbujesz odstawić. Wydaje się, że próbujesz nie słuchać lekarza, a to jest nie prawidłowe postępowanie z Twojej strony.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
@Znerwicowany1234 - Twój post powinien powstać w osobnym wątku, jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź
16 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Nasenne nie dość że się krótko stosuje to bardzo uzależniają. A przy uzależnieniu powodują skutki uboczne takie jak: zmiany zachowania, nerwowość, agresja, depresja, myśli samobójcze i wiele innych. Zolpic powinien być zakazany.
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Lekarze twierdzą, że mam i schizofrenię i nerwicę XD To jakaś bzdura.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
[CYTAT] magda,,,,,///// 27-01-2024, 17:17:52 [CYTAT] florek312 26-01-2024, 18:03:59 Przeżywałem dokładnie to samo co wy, też mnie nic nie interesowało, nudziło, mimo, że nic nie robiłem byłem cały czas zmęczony. Leki prócz tych na sen zawsze biorę z rana, oprócz depratalu i piracetamu biorę tez lecytynę, kwasy omega, magnez i witaminę b. Można spróbować zwiększyć dawkę, ale wiadomo jak jest, lepiej ustalić to z lekarzem. Jakby to głupio nie brzmiało trzeba też spróbować przestać o tej pustce w głowie myśleć, pewnie myślicie teraz, ale jak to zrobić skoro tylko to mam i na niczym innym skupić się nie mogę - trzeba się postarać a deklaruje, że małymi kratkami będzie to coraz łatwiejsze, aż uświadomicie sobie, że to już za wami. W monarze poznałem człowieka, który właśnie z takim nastawieniem z tego wyszedł. Przepraszam za dłuższe nie odpisywanie, ale przechodziłem właśnie do swojej tymczasowej pracy marzeń. Życie jest super! Pamiętajcie i nie poddawajcie się.[/CYTAT] Ja już się powoli poddaje jest chyba coraz to gorzej, leże cały dzień i patrzę tempo w sufit:(((( zastanawiam się już nad psychiatrykiem tylko czy to coś pomoże ? O ile nie pogorszy stanu , niewiem już co robić .... A słyszeliście coś na temat Tms? To jakaś stymulacja magnetyczna mózgu niewiem czy to coś by pomogło ;(((((((([/CYTAT] I jak u Ciebie ?
2219 komentarz
ostatni 6 dni temu  
Dzień dobry, Gdy byłam dzieckiem mama była sądownie skazana na leczenie schizofrenii paranoidalnej. Później gdy wyszła leczyła się i to jeszcze do niedawna, bo wiem że brała jakieś antydepresanty - które nagle odstawiła i nie wiadomo czy to z konsultacji z lekarzem, czy sama z siebie. Podejrzewam, że mogła oszukać lekarza. Teraz ma silny nawrót choroby, boje się że jak nie trafi na oddział to będzie chciała zrobić krzywdę tacie, sobie, albo mi (kiedyś zaatakowała z nożem tatę i mnie). Czy ze względu na jej historię choroby w zakładzie jest możliwość, aby karetka zabrała ją na przymusowe leczenie chociaż nie jest osobą ubezwłasnowolnioną? Bardzo
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Witaj. Czy udało Ci się zapanować nad tym wszystkim? Mam tak samo niestety... Anna
210 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Hej, co się dzieje kiedy student zaoczny idzie do szpitala psychiatrycznego? Można to jakoś pogodzić?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: